GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En Eğlenceli 21 Outdoor Oyuncak

GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En Eğlenceli 21 Outdoor Oyuncak

16677

Güzel havanın keyfini eğlenerek çıkarın.

Sizin de içiniz yazın gelmesiyle birlikte kıpır kıpır olmaya başladı mı? Evet, önlemler hafifletildi ve dışarıda güzel havanın ve güneşin tadını çıkarmanın tam sırası. Büyük bir olasılıkla birçoğunuz akşamüzeri yanmaya başlayan mangalın hayalini kuruyor, kiminizse eğlenmenin farklı yollarını düşünüyor. Ne kadar büyüseler de hep çocuk kalanlar ve oyun oynamayı sevenler için dışarıda oynanabilecek olan oyunları sizler için derledik. O zaman eğlence başlasın!

Ayrıca İlkbaharda Yapılacak 6 Outdoor Aktivite yazımızın güneşin tadını çıkarmak isteyenler için farklı alternatifler sunduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Haydi! Yakala


Park, bahçe, kumsal… İstediğiniz her yerde arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayacak olan frizbi, klasikler arasında çoktan yerini almış olsa da çoğu yetişkinin hala favorisi. Sahile inerken atın çantanıza, bir bakmışsınız yeni arkadaşlar edinmiş, onlarla oynuyorsunuz.

Top oyunları

Rüzgarın sert esmediği zamanlarda badminton arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz en güzel oyunlardan birisi. At, tut, yakala oyuncağı olarak da bilinen, sizi belki de çocukluğunuza götürecek olan cırt cırtlı top yakalama seti ise özellikle kumsalda oynanınca çok eğlenceli oluyor. Amerikan futbolu ya da voleyboldan ise bahsetmeye gerek yok diye tahmin ediyoruz.

Tekerlek üstünde

Orman yolunda ya da sahilde scooter ’a binme keyfini çocuklar gibi yaşamaya ne dersiniz? Son zamanların en popüler ürünlerinden biri olan hoverboard’u da es geçmemek gerekiyor. Hatta henüz bir tane edinmediyseniz, denemeye değer olduğunu söyleyelim.

Suyu sevenler

Yazın yaklaşmasıyla birlikte son yılların favorisi olan flamingo ve tek boynuzlu at şeklindeki deniz yataklarını artık bir köşeye koyun ve rodeoya hazır olun. Ayrıca şişme bot ile tehlikeli akıntısı olmayan nehirlerde gezintiye çıkabilirsiniz. Hatta yolunuz Akyaka’ya düşerse, bunu mutlaka Azmak’ta deneyin. Hiçbir yere kıpırdayamıyorsanız da evinizin bahçesine büyükçe bir şişme havuz koyup eğlenebilirsiniz.

Kalori yakmak isteyenler


Çoğu zaman internette en komik düşüşleri barındıran videolardan aşina olduğumuz trombolini bahçenize yerleştirebilir ve zıplamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca zıplama toplarından alarak yine arkadaşlarınızla birlikte sizi çocukluğunuza götürecek yarışlar düzenleyebilirsiniz.

Çocukluk günlerine geri dönüş


Şöyle bir düşünün; en son ne zaman uçurtma uçurdunuz ya da su savaşı yaptınız? Sizi çocukluğunuza götürecek olan su tabancası, yoyo ve uçurtma gibi oyuncaklarla ne kadar büyümüş de olsanız hala nasıl eğlendiğinizi fark edince şaşıracaksınız. Etraf ne düşünür diyerek kendinizi tutmayın!

Uzaktan kumanda ustaları


Drone’lar, uzaktan kumandalı araba ve tekneler… Kameralı olan drone’ları uçururken hem eğlenebilir hem de fotoğraf ve video çekebilirsiniz. Doğru zemini bulduğunuzda ise arkadaşlarınızla uzaktan kumandalı araba yarışı yapıp pati çekerek hava atabilirsiniz.