Fanlar Arası Bilet Alım Satımı: StubHub

Fanlar Arası Bilet Alım Satımı: StubHub

575

İsterseniz uzun zamandır aradığınız maç ya da konserin biletini alın, isterseniz elinizdeki bileti satın!

İtiraf edelim, hepimiz hayatımızın bir döneminde Paris’te Beyonce, İtalya’da Andrea Bocelli konser bileti, Madrit’te Real Madrid maçı veya Amerika’da NBA izlemek istemişizdir. Fakat bu tarz etkinliklere bilet bulmak bazen gereğinden fazla zahmetli hatta imkansız olabiliyor. Hem yurt içi hem yurt dışı, spordan müziğe, tiyatroya tüm etkinliklere kolayca bilet alım satımı yapabileceğimiz bir platform olsa iyi olmaz mıydı? İşte StubHub Türkiye tam da böyle bir mantıkla çalışıyor. O hep istediğin Beyonce Paris konser biletini türk lirası üzerinden, Türkçe hizmet veren ve biletlerini evine ulaştıran bir web sitesi üzerinden artık kolayca satın alabilirsin.

Peki, kimdir bu StubHub? Nasıl çalışır?

Yaklaşık 50 farklı ülkede hizmet veren StubHub, bir eBay şirketi olmanın avantajlarını da kullanıcılarına sunuyor. Fan Protect Garantisi ile hem alıcılar hem satıcılar, tüm işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyor. 2000 yılında hizmete başlayan StubHub bilet sektöründe önemli bir tecrübeye sahip ve bu tecrübeyi dünyanın her yerinden kullanıcıların daha güvenli ve daha kolay bilet alabilmeleri için kullanıyor. Dünya üzerindeki StubHub sitelerinde, her 1.3 saniyede bir bilet satılıyor. Bilet alan her bir kullanıcı kendi dili ve para biriminde hizmet görüyor.

StubHub üzerinden nasıl bilet alabilirsin? Shakira İstanbul konserini ele alalım. Shakira’nın Türkiye’de önemli bir hayran kitlesi olduğunu biliyoruz. Haliyle, 11 sene aradan sonra gelen konsere de ilgi oldukça yoğun, dolayısıyla konsere bilet bulmak imkansız hale gelebiliyor. StubHub Türkiye, konser bileti alıp gidemeyecek bilet sahiplerinin ve o bileti isteyip de bulamamış alıcıların çözümü olabiliyor. Son güne kadar biletlerin tükenmediği sitede, Shakira İstanbul konseri biletini garantili alabiliyorsun.

Kullanıcılarına “en iyi bilet alım satım deneyimini” sunmak amacıyla her geçen gün sistemini geliştiren StubHub, bu amaçla pek çok ilke de imza attı. Bu ilklerin arasında, ilk bilet alım satım aplikasyonunu çıkaran marka olması, ilk etkileşimli oturma planını hizmete sunması, sosyal ağlar üzerinden etkinlik paylaşım ve etkinlik planlaması seçeneklerini sayabiliriz.

Artık o çok istediğin bileti almanın zamanı gelmedi mi? Tıkla ve keşfet!