GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 2018 Ajandaları

GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 2018 Ajandaları

939

Yeni yıla yepyeni bir ajandayla başlamanın tam sırası. Farklı renklere ve tasarımlara sahip ajandalardan kendinize uygun olanı seçin.

Yepyeni bir sene, yepyeni dilekler ve umut dolu yepyeni başlangıçlar… Yılbaşının belki de en güzel taraflarından biridir bu, adı üstünde “yeni” yıl. Birbirinden keyifli konserlerden tiyatro oyunlarına, iş görüşmelerinden kariyerimize şekil veren toplantılara dopdolu bir yıl bizleri bekliyor. Dijitalleşen dünyada her işimizi akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar üzerinden yapsak da ajandanın yeri bambaşkadır. İster öğrenci isterseniz kariyer basamaklarını birer birer tırmanıyor olun, hayatınızı programlamak, toplantılarınızı, sınavlarınızı ya da en sevdiğiniz konseri not almak için ajandanızı seçin. Evet, ajandasız yapamayan, masasından, çantasından eksik etmeyen herkesin zevkine uygun 2018’in en güzel ajandaları karşınızda.

Kadınlara özel


Kadınlar için stilleri kadar kullandıkları aksesuarlar da bir o kadar önemlidir. Gerek iş gerekse günlük hayatınızda size eşlik edecek bu şık ajandalardan birine ne dersiniz?

İşadamlarının vazgeçilmezi


Stresli günler, gergin toplantılar… Bütün bunlara katlanıyor olmamızın tek nedeni işimizi en iyi şekilde yapıp hakettiğimiz hayatı yaşayabilmek. Evet, hayat bir anı bile kaçırmaya değmez. Disiplinli, sorumluluk sahibi işadamlarının vazgeçilmezi olan ajandalarla hayatınızı organize edin.

En trendy olanlar


Lise ve üniversite öğrencileri , evet, biliyoruz hayat kolay değil, geçilmesi gereken bir sürü sınav, bitirilmesi gereken bir sürü makale var. Ama siz de biliyorsunuz ki hayat bunlardan ibaret değil. Hafta sonu programlarınızı tek tek not alırken, sınavlarınızı da ajandanıza not almayı unutmayın.

Pratik çözümler


Gittikleri her yere yanlarında ajandalarını götürmek isteyenler için küçük boyutlarda, oldukça kullanışlı şekilde tasarlanmış olan bu cep ajandalarıyla hiçbir toplantınızı, aile ve arkadaş buluşmalarınızı unutmayacaksınız.

Sanatçı ruhlular


Haftalık ajandalara sığamayanlar, hep elinin altında bir şeyler karalayanlar veya aklına gelen parlak fikirlerini özenle yazıp çizenler… Özel tasarımlı ajandalar size hayatınızı organize etmenize yardımcı olmasının yanı sıra yaratıcılığınıza da ilham veriyor.