Çizgi Roman Tutkunlarını Mutlu Edecek 30 Hediye

Çizgi Roman Tutkunlarını Mutlu Edecek 30 Hediye

1057
main

Hediye listenizdeki çizgi roman severler için en uygun hediyeler karşınızda.

Çizgi roman tutkunlarına hediye almak tahmin ettiğinizden çok daha kolay. Herhangi bir serinin koleksiyonunu yapıyorsa, eksik olan sayıları tamamlayarak onu havalara uçurabileceğiniz gibi, en sevdiği çizgi roman kahramanlarından ilham alınarak tasarlanan ürünlerle hayatına renk katabilirsiniz. Ayrıca çizgi romanlara ilginiz yeni başladıysa, En Keyifli Retro Çizgi Romanlarla Geçmişe Yolculuk yazımızdan da fikir alabilirsiniz.

Yıldızlar geçidi

Avengers, Superman, Iron Man, X-Men, Thor, Dr. Strange, Guardians of Galaxy, Captain America, Dare Devil, Hulk… Evet, hayatımıza damga vuran Marvel karakterlerinden bahsediyoruz. Her ne kadar hepsi beyazperdeye uyarlanmış olsa da çizgi roman versiyonları hala vazgeçilmezler arasında yer alıyor.

Japon esintisi

Çizgi roman dendiğinde Japonların kültürünü bire bir yansıtan manga ve animelerden bahsetmemek olmaz. Kendine has çizgileri, ilginç hikâyeleriyle bir solukta okuduğunuz mangaların yanı sıra çizgi romanlardan filme uyarlanmış olan animeler de ilginizi çekebilir. Ve tabii her anime ve manga hayranı action figürlere bayılır. En sevdiğiniz çizgi roman karakterleri evinizin dekorasyonuna renk katsın.

Nostaljiyi sevenler

Çizgi roman tutkunları için Tommiks , Teksas , Kaptan Swing , Kızılmaske , Conan , Mister No kült yapıtlar arasındadır. Çocukluğunuzda koleksiyonunu yapmaya başladığınız serileri tamamlamanın tam sırası!

Çizgi çekin

Çizgi romanlara bayılıyor ve hatta kendi karakterlerinizi yaratıp çizmek istiyorsanız, özellikle manga karakterler yaratma konusunda yardımcı olan çizim programları size yol gösterici olacak. Özel çizgi roman kalemleri, boyaları ile bambaşka bir dünyaya adım atıp yaratıcılığınızı konuşturmaya hazır olun.

Çocuklara özel

Çocuklarınıza çizgi roman sevgisini aşılamak için Red Kit , Asteriks , Garfield ve Cédric gibi çizgi romanlar en güzeli olabilir. Hem kendi çocukluğunuzun en sevdiğiniz kahramanlarını kendi çocuğunuza da tanıtmak istemez misiniz?

Hep yanınızda

En sevdiğiniz çizgi roman kahramanlarından ilham alınarak tasarlanan kahve bardağından saate, tablodan paspasa birçok ürün bulunuyor. Çizgi roman severlerin hem günlük hayatta işlerine yarayacak hem de evlerinin dekorasyonuna kendi zevklerini yansıtacak bu tasarımları kaçırmamanızı öneririz.