Burçlara Göre Hediye Rehberi: Yengeç Burcu İçin Seçtiklerimiz

Burçlara Göre Hediye Rehberi: Yengeç Burcu İçin Seçtiklerimiz

5513

21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında doğan su grubunun en duygusalı olan Yengeç burcundakilerin karakteristik özelliklerine uygun hediye alternatifleri.

Burçlar kuşağının en hisleri kuvvetli, en duygusal olanı Yengeç, evinde yarattığı huzurlu dünyası ve sevdiklerine bağlılığıyla dikkat çeker. İç dünyalarını beslemeye yönelik her türlü aktivite ve hobiyle ilgilenmekten keyif alırlar. Bazen kendilerini unutacak kadar etraflarındaki kişilerin dertlerine koştururlar ve ellerinden gelen bütün maddi-manevi desteği verirler. Evine ve ailesine bağlı olmasıyla dikkat çeken Yengeç burcu olan yakınınızın doğum günü için ona uygun olabilecek en güzel hediyeleri sizler için derledik. Eğer hediye olarak parfüm almayı düşünüyorsanız, Yengeç Burçlarına Çok Yakışacak 5 Parfüm yazımızdan fikir alabilirsiniz.

Anı koleksiyonerleri


Yengeçler en sevdikleri arkadaşları ve yakınlarıyla geçirdikleri her anın sonuna kadar tadını çıkarmayı bilirler. Onlara küçük sürprizler yapmaktan, beraber tatile gitmekten ve organizasyonlar düzenlemekten keyif alırlar. Ve tabii ki bütün bu anları ölümsüzleştirmeye, akıllarına kazımaya büyük bir tutku duyarlar. Onlara güzel bir fotoğraf albümü alabileceğiniz gibi fotoğraf makinesi ya da video kamera hediye edebilirsiniz. Ancak Yengeç dostunuzun kalbini fethetmek istiyorsanız, size önerimiz güzel bir çerçeve içinde birlikte ya da sevdiği kişilerle çekilmiş olan bir fotoğrafı hediye etmek olacaktır.

Lezzet guruları


Yengeçler lezzetli bir yemeğe asla hayır diyemezler, bu güdüleri onları sığınaklarının dışına çıkaracak kadar güçlüdür. Yemek yemenin yanı sıra yapmaya da büyük ilgi duyarlar. Mutfakta zaman geçirirken ve yeni lezzetler keşfederken zamanın nasıl geçtiğini anlamazlar. Onları asıl mutlu edense hazırladıkları yemekleri sevdikleriyle birlikte büyük bir sofrada yemektir.

Keyifli yaşam alanları


Yengeç burcundakilerin evlerine düşkün olduklarını bilmeyen pek yoktur. Yuvaları onların sığınağıdır. Bu yüzden evlerinin rahat ve sıcacık bir atmosfere sahip olmasına özen gösterirler. Gösterişten uzak daha zarif ve sade tasarımlarla dekore ettikleri evin havasına uygun olacak şekilde bir aksesuar alabilirsiniz. Çiçekleri de çok sevdiklerini düşünürsek, güzel bir vazo ya da akşamları evlerine sıcacık bir görünüm katacak olan renkli mumlar güzel bir hediye alternatifi olabilir.

Kişisel gelişim tutkunları


Yengeç burcundakilerin duygusal olmaları zaman zaman hem kendilerini hem de çevrelerindekileri biraz zorlasa da bu en güçlü yönleridir. Hisleri kuvvetli olduğu için herkese göre biraz daha hassas bir yapıya sahip olsalar da kendilerini tanımak ve hayatın anlamını sorgulamak onların olmazsa olmazıdır. Bu yüzden, kişisel gelişim kitapları ve yoga, meditasyon gibi aktivitelere ilgi duyarlar. Onların bu yönünü zenginleştirecek olan hediyeler alabilirsiniz.

Yazlıkçılar


Tam bir yaz çocuğu olan yengeçler ne kadar büyürlerse büyüsünler doğaya, denize ve yaza ayrı bir düşkündürler. Yerlerinde duramayıp içlerini kıpır kıpır yapan yaz ayları geldiğinde, tatil planları da hareket kazanır. Yapacağı tatilde ona eşlik edecek olan hediyeler alarak onu çok mutlu edebilirsiniz.

Sade detaylar


Hayatlarının her alanında sadelikten yanadırlar. Bu stilleri için de geçerlidir. Hem takıda hem de çanta ve benzeri aksesuarlarda zarif tasarımları tercih ederler. Ona bu tür bir hediye alacağınız zaman abartılı bir görünüme sahip olmamasına özen göstermenizi tavsiye ederiz.