Burçlara Göre Hediye Rehberi: Terazi Burcu İçin Seçtiklerimiz

Burçlara Göre Hediye Rehberi: Terazi Burcu İçin Seçtiklerimiz

23 Eylül – 22 Ekim tarihleri arasında doğan Terazi burcu yakınınızın hoşuna gidecek hediye önerileri.

Terazi burcunun hem erkeği hem de kadını esprili ve yüksek enerjili karakterleriyle tanınırlar. Estetik anlayışları gelişmiştir ve her şeyin uyum içerisinde olması onlar için önemlidir. Stil sahibidirler ve kullandıkları her şeyin kaliteli olmasına özen gösterirler. Hızlı karar alma konusunda pek iyi olmamakla birlikte ince eleyip sık dokumayı ve kendilerine göre doğru olanın peşinden gitmeye eğilimlidirler. Hayata dair ne istedikleri konusunda nettirler. Sanattan beslenen, modayı yakından takip eden, kendine bakan ve yemek konusunda adeta birer gurme olan Terazi burcu yakınınızın zevkine hitap edecek olan hediye önerilerimizden fikir alabilirsiniz. Farklı hediye alternatifleri için Terazi Burcuna Alınabilecek En Güzel 30 Hediye yazımız da sizlere yardımcı olabilir.

Müzik tutkunlarına


Terazi burcundakiler için müzik hayatlarının her alanında olmazsa olmazlardandır. Müziğe dair alacağınız herhangi bir hediyenin onu çok ama çok mutlu edeceğini söyleyebiliriz. Sevdiği müzisyenin yakınlarda bir konseri varsa bilet alabilir ya da güzel bir müzik seti veya albüm hediye etmeyi düşünebilirsiniz.

Bakımına düşkünlere


Dış görünümlerine ve bakımlarına çokça önem verdiklerine değinmiştik. Sevdiğiniz Terazi burcu yakınınızın kendisini şımartması için ona bakım ürünleri alabilir, çekiciliklerine çekicilik katacak tarzına uygun bir parfüm hediye edebilirsiniz. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin yanı sıra meditasyon, yoga, pilates gibi hem ruhlarını hem de bedenlerini besleyecek hediyeler de düşünebilirsiniz.

Sanat takipçilerine


Kendilerini entellektüel yönden beslerler ve bu alanda buldukları her fırsatı değerlendirirler. Evinin duvarlarını süsleyecek olan bir tablodan sevdiği sanatçının biyografik kitabına sanata dokunan hediyelerin ilgilerini çekeceğine eminiz.

Stillerini tamamlayan aksesuarlar


Modayı yakından takip etmelerine karşın kendi elegan stillerinin dışına çıkmayı pek sevmezler. Bu yüzden sırf moda diye tarzına uymayacak bir giysi ya da aksesuar almaktan kaçınmanızı öneririz. İpek bir kravat, zarif tasarımlı kol düğmesi , hoş bir broş… Klasik, sade ama bir o kadar da güçlü stillerini bu tür aksesuarlarla güçlendirmeyi severler. Takı almayı düşünüyorsanız, abartıdan uzak, minimalist tasarımları tercih etmenizi öneririz.

Evlerine özen gösterenlere


Kendi dış görünümleri kadar evlerinin dekorasyonu da onlar için önemlidir. Genelde hoş stillerini evlerine de yansıtırlar. Modern tasarımlar yerine klasik çizgiye sahip, ahşap gibi doğal dokuları olan dekoratif ürünleri hediye olarak düşünebilirsiniz. Sevdiklerinin fotoğrafını koyabileceği bir çerçeve ya da evine sımsıcak bir hava katacak olan mumlar güzel alternatifler olabilir.