Burçlara Göre Hediye Rehberi: Kova Burcu İçin Seçtiklerimiz

Burçlara Göre Hediye Rehberi: Kova Burcu İçin Seçtiklerimiz

Burçlar kuşağının en az Yaylar kadar renkli bir üyesi olan Kova burcu için en güzel hediye önerileri.

Kova burcundakilerin en belirgin özelliği bağımsızlıklarına çok düşkün olmalarıdır. Özel hayatları konusunda oldukça korumacı olan Kovalar, dışa dönük ve arkadaş canlısıdırlar. Hayat dolu, esprili ve rahat karakterleri sayesinde girdikleri her ortamda kendilerini belli ederler. Sosyalleşmeyi sevdikleri ve şehirdeki en iyi etkinliklerin yakın takipçisi oldukları için onlara yeni sahnelenmeye başlayan bir tiyatro oyununa bilet alabilir, sevdiği grubun konserine götürebilir ya da kapsamlı bir sergi turuna katılım sağlamasını ayarlayabilirsiniz. Ancak hala Kova burcu olan yakınınıza ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz, önerilerimizden fikir alabilirsiniz. Ayrıca Kova Burçlarını Mutlu Edecek 5 Kış Aktivitesi yazımız, beraber güzel bir gün geçirmek isteyenlerin işine yarayacak.

Kendine zaman ayıranlar


Kovalar duyularını harekete geçirecek ve kendilerini geliştirecek etkinliklere önem verirler. Güzel bir kitap, yeni bir sanat dalı ya da hobi edinmesini sağlayacak olan hediyeler veya bahçeyle ilgilenmeyi seviyorsa, buna yönelik araç gereçler almanız hayatınızdaki Kova’ya kendine zaman ayırmasını istediğinizi belirten güzel hediye alternatiflerinden bazıları.

Doğaya kaçış


Kova burcundakilere temiz hava iyi gelir. Bu yüzden dağcılık veya kamp ekipmanları farklı birer hediye alternatifi olabilir. Aynı zamanda yüksek enerjilerini dışa vurmalarını sağlayacak olan kayak, surf, snowboard gibi sporlarla ilgili hediyeler de onların oldukça heyecanlanmasını sağlayabilir.

Araştırmacı ruhlar


Kovalar zeki ve yenilikçidirler. Araştırmayı, yeni şeyler deneyimlemeyi ve keşfetmeyi çok severler, hatta bundan beslenirler. Onların bu tutkusunu ilgi alanına özel kitaplarla, cep telefonu ve aksesuarlarıyla, kırtasiye malzemeleriyle veya alana yönelik DVD’ler ile besleyebilirsiniz.

Sporla iç içe


Kovaların dışarıda yapabileceği sporları destekleyen hediyelerle onların aklını çelebilirsiniz. Yüzmeyi seviyorsa, deniz çantası, plaj havlusu; koşu ayakkabısı , saç bandı ya da bileklik; tenis, futbol veya golf ekipmanları hoş birer hediye olabilir.

Teknoloji delileri


Kova burcundakiler teknolojinin nimetlerinden faydalanmayı severler. Ellerinden telefonlarını düşürmemenin yanı sıra çıkan yeni uygulamaların yakın takipçisidirler. Yeni çıkan bir ürün ya da telefonlarının bir üst modelinin hediye edilmesi onları mutlu edebilir.

Müzik tutkunları


Genelde hayat dolu ve oldukça enerjik olmalarının besleyici kaynağı kova burcundakiler için müziktir. Hayatlarının fonunda mutlaka bir melodi vardır. Müzikle bu kadar haşır neşir olduklarını düşünürsek, onlara alacağınız sevdikleri grubun yeni bir albümü ya da evi için yeni bir ses sitemi veya yanında taşıyabileceği ve gittiği her yere kolaylıkla götürebileceği bluetooth hoparlörler alınabilir.

Modanın yakın takipçileri


Her alanda yenilikçi oldukları için bazen israf boyutunda da olsa gardıroplarını sürekli yenilemekten kendilerini alamazlar. Yeni sezon trendlerine uygun çanta veya ayakkabılardan alabileceğiniz gibi stillerini tamamlamalarını sağlayacak olan güçlü ve özel tasarım parçalar da seçebilirsiniz.