Burçlara Göre Hediye Rehberi: Koç Burcu İçin Seçtiklerimiz

Burçlara Göre Hediye Rehberi: Koç Burcu İçin Seçtiklerimiz

1199

Meraklı yapısı ve yüksek enerjisiyle hemen kendini ortaya koyan Koç burcunun hoşuna gidebilecek hediye önerileri.

Özellikle iş hayatındaki otoriter ve güçlü kimlikleri Koç burcundakilere birçok artı sağlarken, özel hayatlarında bu ciddiyetten sıyrılıp rengarenk kişiliklerini ortaya koymaya bayılırlar. Biraz maymun iştahlılardır. Bu yüzden her daim onların ilgisini çekecek uğraşlara ihtiyaç duyarlar. Kendilerini geliştirme konusunda da oldukça iddialı bir imaj çizerler. Hedefini belirlediği anda Koç burcundaki yakınınızı tutabilmek imkansızdır. 21 Mart-19 Nisan tarihleri arasında doğan Koç burcu yakınınızın karakterine uygun olabilecek hediyelerden fikir almanın tam sırası. Ayrıca hediye olarak parfüm olmayı düşünüyorsanız, Koç Burcuna Çok Yakışan 7 Parfüm yazımızdan onun için en güzel kokuyu seçebilirsiniz.

Yüksek enerji


Bazen kendi hızlarına kendilerinin bile yetişemediği yüksek bir enerjiye sahip olan Koç burcundakiler, hem deşarj olmak hem de sağlıklı beslenip kendilerine iyi bakmak konusunda spordan faydalanırlar. İlla spor salonuna kapanıp kalma gibi bir düşünceleri de yoktur, önemli olan içlerindeki enerjiyi dışa vurabilmeleridir. Tenis, trekking , koşu ile ilgili hediyelerin hoşlarına gideceğini düşünüyoruz.

İş hayatının önde gelenleri


Finans uzmanı , girişimci, mühendis… Hangi alanda çalışırlarsa çalışsınlar gözleri yüksektedir ve eğer sabırsızlıklarına ve hırslarına yenik düşmezlerse, kariyer basamaklarını hızla tırmanırlar. Çok hızlı düşündükleri ve akıllarına sürekli bir fikir geldiği için bunları yazıp unutmayacağı bir not defteri oldukça işine yarayabilir. Ayrıca atacağı önemli imzalar için şık bir kalem hiç fena bir hediye olmayabilir.

Renkli stil


Rengarenk kişiliklerini rengarenk giysilerle ortaya koymaya bayılırlar. Bu yüzden arada bir rüküş diyebileceğimiz bir pozisyona düşseler de genel olarak dikkat çeken canlı renklere sahip ve hatta seksi parçaları tercih ederler. Onların bu ilginç stilini tamamlayacak olan aksesuarlar alabilirsiniz.

Eğlence dorukta


Koç burcu öyle bir kişiliğe sahiptir ki ağlanacak haline bile kahkaha atmayı becerebilir. Kaç yaşında olurlarsa olsunlar bir çocuk gibi oyun oynamaktan büyük keyif alırlar. Ama maalesef özellikle gruplar halinde oynanan masa oyunları tıpkı iş hayatındaki gibi kural koyucu olmalarına neden olabilir ama yine de beraber çok eğleneceğinizi siz de biliyorsunuz. Konsol oyunları da güzel bir hediye alternatifi olabilir.

Doğanın bekçileri


Her ne kadar hareketli şehir hayatını sevseler de yüksek sezgileri onları arada bir doğaya çağırır. Toprakla temas etmek onlara iyi gelir. Kaz Dağları’nda ona sürpriz doğum günü yapmaya ne dersiniz? Doğada zaman geçirmeye vakit ayırın ve ona bu deneyimde eşlik edin.

Seyahat tutkunları


Koç burcundakilerin ne kadar meraklı olduklarından bahsetmiştik. Sürekli yeni şeyler keşfederek ruhlarını beslerler. Yeni bir hobi bir süre onları idare eder ama biraz maymun iştahlı oldukları için edindikleri bu hobiden kolayca sıkılabilirler. Ancak seyahat etmek ve her seferinde gitmedikleri bir yeri keşfediyor olmak, onlar için harika bir besin kaynağıdır. Bu yolculuklarında ona eşlik edecek hediyeler alabilirsiniz.

Özel hediyeler


Astrolojiyle yakından ilgiliyse ya da burcunun özelliklerinin çoğunu taşıyorsa ona Koç burcunun sembolünün kullanıldığı tasarım ürünler almayı düşünebilirsiniz. Ayrıca akik, ametist, yakut gibi ona şans getiren taşlara sahip takılar da hoş birer hediye alternatifi olabilir.