Burçlara Göre Hediye Rehberi: Boğa Burcu İçin Seçtiklerimiz

Burçlara Göre Hediye Rehberi: Boğa Burcu İçin Seçtiklerimiz

20 Nisan-20 Mayıs tarihleri arasında doğan Boğa burcundaki yakınınızın karakterine uygun en güzel hediyeler.

Hayata dair sahip oldukları her şeyin en iyisi olmasına özen gösteren Boğa burcu , kendini şımartmayı sever ve lükse düşkündür. Kafalarına koydukları bir iş olduğu zaman arı gibi çalışırlar, ne var ki tembellik yapmayı da normalde bir o kadar severler. Rahatlıkları onlar için olmazsa olmazdır. Yeni şeyler öğrenmeye her zaman açıktırlar ve meraklı bir yapıları vardır. Bu durum onların yaratıcılığını ve üretkenliğini de tetikler. Biraz zorlu bir karakter olmasına karşın onun karakterine uygun olarak derlediğimiz hediyelerden birinin onu mutlu edeceğine eminiz. Daha fazla hediye önerisi için Boğa Burçları İçin GittiGidiyor’dan Seçtiğimiz 15 Hediye yazımıza da mutlaka göz atmanızı öneririz.

Koku duyusu gelişmiş


Boğa burçları kokulara karşı aşırı hassastırlar. Stillerini mutlaka kendilerine yakışan ve özgüvenli hissettiren bir parfümle tamamlarlar. Çiçeksi kokulardan ziyade daha odunsu notaların ağırlıkta olduğu dikkat çekici parfümleri tercih ederler.

Fonda müzik


Hayattan keyif almayı bilen ve doya doya yaşayan Boğa burcundakilere mutlaka fonda bir müzik eşlik eder. Güzel bir caz albümü ya da nadir bulunan bir plak onların aklını başından alabilir. Ayrıca sevdiği sanatçının yakında zamanda bir konseri varsa, albümüyle birlikte bilet de hediye edebilirsiniz.

Kozmetik dokunuş


Cilt bakımlarına özen gösteren Boğa burcu kadını kadar erkeği de dış görünümüne oldukça önem verir. Onlara kişisel bakımlarını tamamlayacak olan kozmetik ürünler alarak hoş ve üstüne düşünülmüş bir hediye armağan edebilirsiniz. Ayrıca hafta sonu şehir hayatının stresini üstünden atması için bir spa merkezinden ona özel bir paket alırsanız, mutluluktan havalara uçacağı kesin diyebiliriz.

Stil tamamlayıcıları


Dışarıya çıkarken bir jean pantolon ve basic bir tişört giyseler bile seçtikleri ayakkabı , çanta, şapka, fular gibi aksesuarlarla oldukça havalı görünmeyi başarırlar. Tembelliğe kapılmaması için şık tasarımlı bir saat de hoşlarına gidebilir.

Küçük ama zevkli


Kullandıkları aksesuarlar kadar takı seçimleri konusunda da oldukça titizdirler. Eğer Boğa burcu yakınınız bir erkekse, gümüş detaylara sahip deri bir bileklik alabilirsiniz. Eğer hediye alacağınız kişi kadınsa, hiçbir şekilde büyük ve abartılı görünmeyen, sade ama kaliteli olduğu ilk görüşte göze çarpan bir takı almanızı öneririz.

Lezzet guruları


Boğa burcundakilerin hayattan zevk almasını bilen kişiler olduklarını söylemiştik. Midelerine düşkündürler ama bu oburluktan ziyade damak tatlarına uyan yiyecekler için geçerlidir. Kendi mutfaklarında farklı tarifleri deneyimleri sevmelerinin yanı sıra kalabalık sofralarda geçen uzun muhabbetlerden de çok keyif alırlar.