Burçlara Göre Hediye Rehberi: Aslan Burcu İçin Seçtiklerimiz

Burçlara Göre Hediye Rehberi: Aslan Burcu İçin Seçtiklerimiz

3792

Güçlü, kendinden emin, otoriter ve zaman zaman dominant olabilen Aslan burcu yakınlarınızın karakterine uygun hediye önerileri.

23 Temmuz – 24 Ağustos tarihleri arasında doğan Aslan burçlarının en belirgin özelliği dikkat çekici bir havaya sahip olmaları ve mükemmeliyetten asla ödün vermemeleri diyebiliriz. İş hayatında lider ruhlu olmalarının yanı sıra sosyal hayatlarında da herkesi bir araya getiren enerjik ve eğlenceli kişilerdir. İlk intiba olarak sert bir mizaçları olsa da tanıdıkça kanınız kaynar. Aslan burcu yakınınıza hediye seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur, gerçekten üstüne düşünülmüş ve işe yarayacak türde bir şey olmasıdır. Hediye olarak parfüm almayı düşünüyorsanız, karakterlerine en uygun parfümler için Aslan Burcu Erkeklerine Çok Yakışacak 7 Parfüm yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Güçlü imaj


Güçlü karakterlerini güçlü bir stille ortaya koymaktan asla çekinmeyen Aslan burcu kadın ve erkekleri, giyimlerine çok özen gösterirler. Modayı takip etmek yerine şahsına münhasır stillerini yaratmayı ve ona uygun giyinmeyi tercih ederler. Ayakkabı, çanta gibi aksesuarlarının kaliteli olması onlar için vazgeçilmezdir.

Şıkır şıkır


Güçlü ve dikkat çekici stillerini zevklerine uygun takılarla mutlaka tamamlamayı tercih ederler. Gösterişli parçaları sade kombinlerle birlikte kullanarak dikkatleri üstlerine çekmeyi bilirler. Eğer hediye olarak bir takı almayı düşünüyorsanız, iddialı ve kaliteli olmasına özen göstermenizi tavsiye ederiz.

Bakım zamanı


Sadece stillerine değil, ciltlerine de aynı özeni gösteren Aslan burcu yakınınıza bir spa merkezinde masaj ve bakım ayarlayabileceğiniz gibi kişisel bakımını evde tamamlaması için ürünler de alabilirsiniz.

Müziksiz olmaz


Ne hediye alacağınıza bir türlü karar vermediyseniz, en garanti hediyelerden biri sevdiği bir sanatçının yeni çıkan albümü olabilir. Ayrıca ses sistemleri ve pikap gibi müzik zevkini ikiye katlayacak olan ürünler de tercih edebilirsiniz.

Spor tutkunlarına


Sağlıklı yaşam ve spor çoğu Aslan burcundaki kişi için olmazsa olmazlardandır. Fit bir görünüm onlar için önemlidir. Eğer herhangi bir spor dalıyla ilgileniyorsa, alana dair bir hediye alabileceğiniz gibi, evde egzersiz yapmasını sağlayacak olan mat, pilates topu gibi ürünleri de alternatif olarak düşünebilirsiniz.

Hobilerini dikkate alın

Aldığınız hediye ile Aslan burcu yakınınızın kalbini fethetmek istiyorsanız, boş zamanlarını geçirmekten büyük keyif aldığı hobisiyle ilgili bir hediye almayı düşünebilirsiniz. Resim yapıyorsa, güzel bir boya seti veya dalışla ilgileniyorsa, yüksek çözünürlüklü bir sualtı kamerası güzel hediye alternatifleri olabilir.

Lider ruhlar


İlk başta söylediğimiz gibi Aslan burcu lükse, gösterişe bayılır bayılmasına ama en önemli özellikleri oldukça hırslı ve lider ruhlu olmalarıdır. İş hayatlarında onlara eşlik edecek ve işlerini kolaylaştıracak olan kalem, tablet gibi ürünler hoş birer hediye alternatifi olabilir.

Burca özel tasarımlar


Kendi burçlarıyla oldukça gurur duyan Aslan burcu yakınınıza burçlarının sembollerini taşıyan tasarımlardan alabilirsiniz. Zarif bir kolye ya da evde lezzetli kahvesini yudumlayabileceği bir kupa hoşlarına gidebilir.