Boğa Burçları İçin GittiGidiyor’dan Seçtiğimiz 15 Hediye

Boğa Burçları İçin GittiGidiyor’dan Seçtiğimiz 15 Hediye

Oldukça seçici olan Boğa burcundaki yakınlarınızı mutlu edecek hediye önerileri.

20 Nisan-20 Mayıs tarihleri arasında doğan Boğa burcundakiler inatçılıklarıyla bilinirler. Kafalarını koyduklarını yapma konusunda üstlerine yoktur. Hayatın her alanında pratik olan her şey onlara hitap eder. Kendi huzuruna ve rahatına düşkün olmalarının yanı sıra eğlencelidirler de. Güven duygusu ise onlar için olmazsa olmazdır. Şüpheci yaklaşımlarını ancak hissettikleri güvenle aşabilirler. Kendini şımartmayı çokça seven ve kolay kolay bir şeyi beğenmeyen Boğaları mutlu edecek hediyeleri sizler için derledik.

Müziksiz asla


Boğa burcu için hayatın gıdası müziktir; ya mutlaka bir enstrüman çalıyorlardır ya da iyi bir kulağa sahip oldukları için eşsiz bir müzik koleksiyonları vardır. Ruh hallerine göre her türlü müziği dinleme kapasitesine sahiptirler, yeter ki o dinledikleri parça ya da müzisyen ortaya kaliteli bir iş koymuş olsun. Ona güzel bir pikap, ses sistemi ya da sevdiği bir sanatçının son çıkan albümünü alabilirsiniz.

Lezzet peşinde


Boğalar üşengeçliklerinden dolayı mutfağa adım atma konusunda biraz mızmızlansalar da aslında doğuştan birer gurme ve aşçıdırlar. Mutfakta zaman geçirmeyi bazıları pek sevmese de söz konusu yemek yemek olunca, akan sular durur onlar için. Mutfakta işlerini kolaylaştıracak mutfak robotu , blender gibi hediyelerle onları mutlu edebileceğiniz gibi tasarım mutfak gereçleri de alabilirsiniz.

Kendini şımartma zamanı


Boğalar kişisel bakımlarına oldukça önem verirler. Öncelikle güzel kokmak onlar için olmazsa olmazlardan biridir. Bu yüzden beğeneceğini düşündüğünüz bir parfüm alarak onu mutlu edebilirsiniz. Kendilerine vakit ayırmayı severler. Bu yüzden banyoya bir girdiklerinde çıkmak bilmezler. Banyo sonrasında ciltlerini nemlendirmek için mis kokan esansiyel yağlar ya da kremlerden de alabilirsiniz.

Bunu da okuyun: Boğa Burçlarının Seveceği 5 Aktivite
Keyfine, damak tadına ve konforuna son derece düşkün bir burç olarak tanımlanan boğa burcu, yeni yerler keşfetmeyi sevdiği kadar evinde vakit geçirmekten de keyif alır. Ailesi ve sevdikleri ile bir arada olabileceği, ancak çok kalabalık olmayan aktivitelere önem veren boğa burçlarını mutlu etmek için birkaç aktivite önerimiz var.

Kalite onlardan sorulur


Boğalar pazardan bir ürün alsalar bile onu taşımayı çok iyi bilirler. Ancak özellikle aksesuar konusunda oldukça seçicidirler. Stillerini tamamlayacak olan şık saatler, şal, çanta ve takılar konusunda çok titizdirler. Bu yüzden hem sade görünüme sahip hem de şık duran parçaları onlar için tercih edebilirsiniz.

Konfor alanı


Rahatlarına çok düşkün olduklarını söylemiştik. Bu yüzden yaşam alanlarının rahat ve sıcak bir görünüme sahip olması onlar için önemlidir. Yumuşak bir sabahlık, koltuğun üstüne atabileceği bir battaniye, güzel bir tasarıma sahip mumluklar… Onları bu tür hediyelerle çok mutlu edebilirsiniz.