Aslan Burcuna Alınabilecek 35 Hediye

Aslan Burcuna Alınabilecek 35 Hediye

12978
main

Lider ruhlu ve özgüvenli Aslan burcu yakınlarınızı özel günlerinde mutlu edecek hediye alternatiflerini sizler için derledik.

23 Temmuz-22 Ağustos tarihleri arasında doğan Aslan burçları güçlü kişilikleriyle girdikleri her ortamda anında kendilerini belli ederler. Herkes gibi onlar da hediye almaya bayılır ama hediyenin sunumu en az kendisi kadar önemlidir. Bu yüzden özenli ve sıra dışı bir paket onları oldukça heyecanlandırır. Çünkü onlar bütün dikkatlerin üzerlerinde olmasına bayılırlar. Ayrıca doğayla iç içe olmaktan keyif alan Aslan burcundakiler için hazırladığımız Aslan Burçları Doğaya Dönüyor yazımız da size güzel fikirler verebilir.

Işıldamalarını sağlayın

Aslan burcu , lükse ve konfora düşkündür. Bu yüzden onlara pahalı mücevherler alarak şımartabilirsiniz. Gösterişli altın takılar tam onlara göredir. Yakut, elmas ya da topaz gibi değerli taşlarla süslü takılar ise onlar için ayrıca özeldir. Hatta alacağınız takının üstünde küçük bir yere onların adını da işletebilirsiniz. Bu onlar için daha da anlamlı ve özel bir hediye olur.

Görünüme önem verirler

Aslan burcundakiler hayatın her alanında mükemmeliyetçi kişilikleriyle tanınırlar. Giydikleri giysiler herkesin giydiklerine benzememelidir, farklı dokunuşların mutlaka olması gerekir. Kendi kişisel stillerini yaratırlar ve kimseye benzemeyip dikkat çekmeye bayılırlar. Kırmızı, turuncu gibi parlak renkleri ayrıca severler. Ne de olsa kalabalıklar arasından sıyrılmalarını sağlar. Bu bir şal ya da seksi bir iç çamaşırı bile olabilir, yeter ki ipek gibi kaliteli bir kumaştan ve canlı renklerde olsun.

Şımartılma zamanı

Bakım konusunda oldukça titiz olan Aslan burçları, ruhlarını olduğu kadar bedenlerini de şımartmayı severler. Bu yüzden onlara lüks bir SPA merkezinde keyifli saatler geçirebilecekleri bir masaj seansı ayarlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra parfüm, şık bir manikür seti ya da özel vücut bakım yağlarının olduğu güzel bir sepet de hazırlayabilirsiniz.

Sanata düşkünler

Entelektüel açıdan kendilerini devamlı beslerler ve etraflarında da sanatla ilgili olan kişilerin olması onları mutlu eder. Onlarla günlük sohbetler sırasında Andy Warhol ya da Chet Baker ’dan konuşmak gayet normaldir. İyi bir tiyatro oyunu ya da müzikale veya evinin duvarlarını süsleyecek sanatla ilgili hoş parçalar da hediye edebilirsiniz.

Gurmelik onlardan sorulur

Leziz yemeklere asla hayır diyemezler. Yabancı peynirler, lezzetli çikolatalar onları tahmin ettiğinizden çok daha fazla mutlu edebilir. Hele bir de bunları güzel bir sepet eşliğinde hediye ederseniz, bu şık sunumu asla unutamazlar.

Fondaki müzik

Aslanların hayatında fonda hep bir müzik vardır. Caz, klasik müzik gibi yüksek sanata dair eserler oldukça ilgilerini çeker. Bu yüzden plak ve pikap merakları da vardır. Dinledikleri müziği en iyi kalitede duyabilmeleri için onlara iyi bir ses sistemi ya da kulaklık da alabilirsiniz. Tabii en sevdikleri grubun konseri yakınlardaysa, bilet almayı da sakın unutmayın.