Aslan Burçları İçin GittiGidiyor’dan Seçtiğimiz Hediyeler

Aslan Burçları İçin GittiGidiyor’dan Seçtiğimiz Hediyeler

1386

Her şeyi en küçük ayrıntısına kadar düşünen, titiz, mükemmeliyetçi ve lider ruhlu Aslan burcu için en uygun hediye alternatifleri.

Her konuda ince eleyip sık dokuyan halleri ve mükemmeliyetçilikleriyle tanınan Aslan burcundakiler hediye konusunda da oldukça titizdirler. Almış olmak için aldığınız bir hediyeyi hemen anlarlar ve onlar için bunun hiçbir değeri yoktur. Bu yüzden Aslan burcundaki yakınınıza hediye seçerken, onun karakteristik özelliklerini göz önünde bulundurmalı ve özenmelisiniz. 23 Temmuz-22 Ağustos tarihleri arasında doğmuş olan Aslan burcundaki yakınınızı mutlu edecek hediye önerilerimizden fikir alabilirsiniz.

Bakım 101


Aslan burcu kişisel bakımına çok önem verir. Adeta kendisine aşıktır. Bu yüzden spa merkezlerinde veya banyoda saatlerini sıkılmadan geçirebilir. Ona bir masaj paketi hediye alabileceğiniz gibi, günlük kişisel bakımının vazgeçilmezi olabilecek ürünler de alabilirsiniz. Kendini şımartması için ona fırsat yaratın.

Fondaki ses


Girdikleri her ortamda bütün ilgiyi üstlerine çekmeyi sevseler de kendi kendilerine kalmayı da bir o kadar çok sever Aslan burcundakiler. Evde zaman geçirirken, sanata yatkın kişilikleriyle de doğru orantılı olarak, film ve müziksiz yapamazlar. İyi bir müzik sistemi, yeni çıkmış bir albüm, bilgilerini zenginleştirecek biyografik bir film ya da belgesel tam onlara göredir.

Lüks parçalar


Dış görünümlerine oldukça önem verirler. Gerçi üstlerine giydikleri alelade bir parçayı bile öyle bir taşırlar ki bütün dikkatleri üzerlerine çekebilme yeteneğine sahiptirler. Ancak stillerini tamamlayan detaylara çok önem verirler. Kullandıkları aksesuarların kaliteli ve dikkat çeken parçalar olması gerekir. Takı ya da saat gibi bir aksesuar almayı planlıyorsanız, verdiğimiz tüyoları kulak arkası etmeyin.

İş hayatının liderleri


Ormanın kralı olan aslan, iş dünyasının da lideridir. Özgüvenli ve güçlü duruşu iş hayatında hızlı bir şekilde yükselmesini ve rakiplerinden sıyrılmasını sağlar. Bu kadar başarılı olmasının nedeni ise keskin zekasının yanı sıra oldukça planlı ilerliyor olmasıdır. İş hayatında onların işlerini kolaylaştıracak olan ajanda, tablet gibi hediyeler oldukça hoşlarına gider.

Doğadan kopamayanlar


Aslan burçları doğada vakit geçirmeyi severler. Tekneyle açılıp günlerce en güzel koyları gezmeye, gece yıldızları saatlerce seyretmeye ve ormanda yürüyüşler yapmaya bayılırlar. Doğada vakit geçirdikleri zaman adeta ruhlarını dinlendirirler ve kendilerini tam hissederler. Onlara doğaya davet eden hediyeler alarak çok mutlu edebilirsiniz.