Arkadaşlık Günü’ne Özel: En Yakın Dostunuza Alabileceğiniz 35 Hediye

Arkadaşlık Günü’ne Özel: En Yakın Dostunuza Alabileceğiniz 35 Hediye

6116

Beraber gülüp beraber ağladığınız, her anınızı beraber geçirdiğiniz en yakın arkadaşınızın hoşuna gidecek hediyeler.

30 Temmuz Dünya Arkadaşlık Günü ’nü en yakın arkadaşınızla birlikte doya doya kutlamaya ne dersiniz? Bütün sırlarınızı paylaştığınız, birlikte maceralara atıldığınız, sabahlara kadar sohbet ettiğiniz, her boş vaktinizi beraber geçirdiğiniz en yakın arkadaşınızın ilgi alanına göre hoşuna gidecek hediyeleri sizler için bir araya getirdik.

Güne kahveyle başlayanlar

Sizin de arkadaşınız günün ilk kahvesini içmeden ayılamayanlardan mı? Ona mis gibi kokan en güzel kahveleri yapabilmesi için filtre kahve ya da espresso makinesi alabilirsiniz. Ayrıca kahveye olan ilgisi makinenin tuşuna basmaktan biraz daha fazlaysa, kahve demleme ekipmanlarının çok hoşuna gidebileceğini söyleyelim.

Güzel anlar

Akıllı telefonlarımız elimizden düşmüyor. En yakın arkadaşınızla bir araya geldiğinizde mutlaka suratlarınızı şekilden şekle soktuğunuz selfie’ler çekiyorsunuzdur. Ancak çektiğiniz fotoğraflar dijital olarak kalmasa ve anında basılsa, çok güzel olmaz mıydı? Basılı fotoğrafın keyfini çıkarmanın tam zamanı! Fotoğrafların üstüne o ana dair küçük notlar da eklemeyi unutmayın.

Kişisel gelişim

Kendini entelektüel yönden her daim besleyen, bol bol kitap okuyan, sinemayı yakından takip eden, müziksiz bir anını bile geçirmeyen bir arkadaşa sahipseniz, ona kitap, film ya da en sevdiği grubun yeni çıkan albümünü alabilirsiniz.

Sağlıklı yaşam

En yakın arkadaşınız sağlıklı beslenme konusunda oldukça titiz mi? Sağlıklı bir yaşam için ihtiyaç duyabileceği hediyeler alarak onu çok mutlu edebilirsiniz. Kalorisi düşük tariflerin yer aldığı yemek kitaplarından evde formunu korumasını sağlayacak pilates ve yoga gereçlerine birçok hediye alabilirsiniz.

Bakım uzmanı

En yakın arkadaşınız dış görünümüne oldukça dikkat eden, bakımından asla ödün vermeyen biriyse, ona güzel bir masaj hediye edebilirsiniz. Ayrıca makyaj yapmaya meraklıysa, birçok renk ve seçenekten oluşan makyaj paletlerinden alabileceğiniz gibi cildini nemlendirecek ve günlük bakımını sağlayacak kremler de güzel bir hediye alternatifi olabilir.

Oyun canavarı

Arkadaşınızla birlikte yapmayı en çok sevdiğiniz şeylerden biri oyun oynamak mı? Ona hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı konuşturacağınız Dixit gibi bir masa oyunu alabileceğiniz gibi bilginizi yarıştıracağınız Trivial Pursuit tarzında bir oyun da alabilir ve beraber çok keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Aksesuarsız dışarı çıkmayanlar

En yakın arkadaşınıza Dünya Arkadaşlık Günü’nde sizi her an onu hatırlatacak olan zevkine uygun bir takı almaya ne dersiniz? Özellikle adının yazılı olduğu ya da isminin baş harfini taşıyan kolye ya da bilekliklere bayılacağına eminiz.

İLGİLİ ÜRÜNLER