Hediye Rehberi: Hangi Anne Hobisine Hangi Hediye?

Hediye Rehberi: Hangi Anne Hobisine Hangi Hediye?

12154

Annenizin boş zamanlarını daha da keyifli geçirmesi için en güzel hediyeleri sizler için derledik.

Her yıl mayıs ayının ikinci pazarında kutlanan Anneler Günü , bu yıl 13 Mayıs’a denk geliyor. Annenizle bu özel günü her zamankinden daha farklı kutlayarak hem onu şaşırtabilir hem de oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Söz konusu hediye olduğunda ise ne alacağınıza bir türlü karar veremediyseniz, annenizin en sevdiği hobiden yola çıkabilir ve onu mutlu edebilirsiniz. Hobiye göre hediye rehberimizden fikir almanın yanı sıra bir klasik olarak güzel bir buket çiçek de almayı ihmal etmeyin.

Ressam anneler


Boş vakitlerini resim yaparak geçiren annelerin sayısı hiç de az değil. Sizin de anneniz yaratıcı tarafını ortaya koyduğu bu güzel hobiyle ilgileniyorsa, ona yeni bir boya seti, şövale ya da tuval alabilirsiniz.

El işiyle ilgilenen anneler


Anneniz kalıplar çıkarıp giysiler dikiyorsa ya da örgü, nakış işleriyle ilgileniyorsa, hobisini geliştirecek ve harikalar yaratabileceği bir dikiş makinesi alabileceğiniz gibi ilgilendiği alana özel kitaplar ve gereçlerde alabilirsiniz.

Bahçıvan anneler


Annenizin sizden sonraki en değerli varlığı yetiştirdiği bitkilerse, teraryum , çiçekçilik ve bahçeyle ilgili ürünler alarak onu mutluluktan havalara uçurabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda popüler hale gelen ev içi yeşil alan dekorasyonuyla ilgili şeylere bayılacağına eminiz.

Bunu da okuyun: Hediye Rehberi: Güzelliğine Düşkün Anneler İçin Seçtiklerimiz
Cilt temizleme cihazlarından dermaroller’lara, ışıklı makyaj aynalarından en şık parfüm setlerine; bakımlı anneler için seçtiğimiz 20 hediye burada!

Sportif anneler


Anneniz her sabah erkenden kalkıp tempolu yürüyüş yapıyor ya da gün içinde pilates veya yogayla ilgileniyorsa, ona ayağını rahat ettirecek bir koşu ayakkabısı veya pilates topu, mat gibi bir hediye alabilirsiniz.

Aşçı anneler


Zamanlarının çoğunu mutfakta geçiren anneleri düşününce, onlara yeni bir mutfak robotu ya da blender almak ilk başta mantıklı gelmeyebilir, ancak bazı anneler gerçekten yemek yapmaktan büyük keyif alıyor ve her seferinde yeni tarifler deneyerek kendilerini geliştiriyorlar. Eğer böyle bir anneniz varsa, hiç tereddüt etmeden mutfağa dair hediye önerilerimizden fikir alabilirsiniz.

Fotoğrafçı anneler


Anneniz yaşadığı her önemli anı ölümsüzleştirmeyi sevenlerdense, ona yeni çıkan fotoğraf makinelerinden alabileceğiniz gibi, ona çocukluğunuzdan bu yana beraber çekilmiş fotoğraflarınızdan oluşan bir albüm de hazırlayabilirsiniz. Ayrıca yıllar öncesinin polaroid heyecanını bize anında basılı fotoğraf vererek yaşatan rengarenk Instax Mini ’lerden de alabilirsiniz.

Müzik tutkunu anneler


Anneniz herhangi bir enstrüman çalıyor ya da plak koleksiyonu yapıyorsa, ona en sevdiği müzisyenin son albümünü alabileceğiniz gibi, bütçenize göre gitar ya da piyano alarak onun yeni bir hobi edinmesine de yardımcı olabilirsiniz.