Anneler Günü’nde Yapabileceğiniz 6 Aktivite

Anneler Günü’nde Yapabileceğiniz 6 Aktivite

2057

Anneler Günü’nde annenizle beraber çok güzel anlar paylaşabileceğiniz fikirlerimize kulak verin.

13 Mayıs’ta Anneler Günü ’nü bu yıl hiç kutlamadığınız şekilde kutlayarak annenizi şaşırtabilir ve beraber unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. Birlikte heykel yapabilir, caz eşliğinde lezzetli yemeklerle Boğaz’a nazır brunch keyfinin tadını çıkarabilir ve en sevdiği sanatçının konserine annenizi götürerek ona unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz.

Çamurla imtihan

Annenizle birlikte Galata’da sanat dolu bir gün geçirmeye ne dersiniz? Masterpiece Galata ’da 13 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Ana Kucağı Heykel Atölyesi’ne katılabilirsiniz. “Ben çöp adam bile çizemem, ne heykeli” demeyin sakın, tahmin ettiğinizden çok daha fazla keyif alacağınıza eminiz. Ayrıca bu özel çalışmayı annenizle birlikte deneyimlemek unutulmaz bir anı olacak sizler için.

Tel: (0530) 628 31 56

En güzel tarifler

Mutfak Sanatları Akademisi , bu özel günde bizler için hayatını mutfakta geçiren anneleri şımartma fırsatı sunuyor. 13 Mayıs saat 16.00-20.00 saatleri arasında gerçekleşecek “Annem İçin Pişiriyorum” isimli etkinlikte anneniz için lezzetli bir menü hazırlama şansı yakalayacaksınız. Taze kekikli keçi peynirli semizotu salatasından enginar confit risottoya, trüflü yaban mantarı ve ege otları dolgulu sarma bonfileden portakallı şekerpareye harika bir menü hazırlayıp annenizle birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Tel: (0212) 444 96 72

Tepeden tırnağa bakım

Bizler için didinip duran, saçını süpürge eden annelerimizin belki de en ihtiyacı olan şey tepeden tırnağa bakımla geçen kendilerini şımartabilecekleri bir gün olabilir. Levent’teki Wyndham Grand İstanbul’da yer alan sağlıklı yaşam merkezi Qualitasspa , Anneler Günü’ne özel yüzde 25 indirim uygulayarak annenizle birlikte sizi cilt bakımı ve masajların keyfini çıkartmaya davet ediyor.

Tel: (0212) 386 10 00

Brunch keyfi

Yeniköy’de yer alan Sait Halim Paşa Yalısı 13 Mayıs Anneler Günü’nü caz eşliğinde brunchla kutluyor. Caz müziğin önde gelen isimlerinden Neşet Ruacan, Emin Fındıkoğlu ve Meltem Ünel’in eşlik edeceği bu özel etkinlikte annenizle birlikte açık büfe brunch keyfinin tadını çıkarabilir, Boğaz’a nazır kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Tel: (0212) 223 05 66

Konser zamanı

“Annem annem, sen üzülme…” desek bu duygu yüklü şarkının kime ait olduğunu hemen tahmin edersiniz diye düşünüyoruz. Candan Erçetin 13 Mayıs Anneler Günü’nde Bostancı Gösteri Merkezi’nde en sevilen şarkılarını seslendirirken, siz de annenizle birlikte bu güzel konserin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Saat 16.00’da gerçekleşecek konserin ardından güzel bir akşam yemeği de hiç fena olmayabilir.

Tel: (0216) 384 72 10

Sinema saati

Eğer anneniz Juliette Binoche hayranıysa, bu fırsatı kaçırmayın, çünkü 11 Mayıs’ta vizyona girecek olan Eyvah Anne Oluyorum filmiyle kahkaha dolu anlar geçireceğiniz garanti. Bir anne-kızın hikayesini anlatan bu filmde, kızı hamile kalınca büyükanne olma fikrinden hiç hoşnut olmayan anne Juliette Binoche, kendisinin de hamile olduğunu öğrenir ve olaylar gelişir.