Akrep Burçlarını Mutlu Edecek 30 Hediye

Akrep Burçlarını Mutlu Edecek 30 Hediye

1384
main

Herkes hediye almayı sever ama Akrep burçları bundan o kadar keyif alır ki arada bir kendilerine bile hediye alırlar. En sevdikleri hediyeler ise hiçbir neden olmadan yani özel bir gün vesilesiyle değil, tam tersine günlük hayat içerisinde ona içinizden gelerek aldıklarınızdır. Akreplerin seveceğini düşündüğümüz hediye alternatiflerimizden fikir alabilirsiniz.

Akreplere hediye seçerken onların kişiliklerini göz önünde bulundurun. Gizemli şeyler her zaman ilgilerini çeker. Yapacağınız güzel bir paket, hediyenin gizemini daha da artırır. Akrep burcu doğalarından ötürü oldukça çekicidirler. Genelde koyu ve zengin duran renkleri severler; siyah, bordo gibi. Önemli olan her ne hediye veriyor olursanız olun, onu ilgi çekici hale getiriyor olmanızdır. Ayrıca henüz kış kendini göstermeye başlamamışken, Akrep Burçlarına Uygun 5 Sonbahar Aktivitesi yazımıza bakmanızı da öneririz.

Gizemli işler


Korku, gizem ve suç temaları ilgi alanlarına girer. Onlara polisiye, korku, gerilim türünde kitaplar ya da filmler alabilirsiniz. Robert Downey Jr.’lı Sherlock Holmes serisinden Stephen King romanlarına, David Lynch filmlerinden Dan Brown ’un kitaplarına onun ilgisini çekecek hediyeler alabilirsiniz.

Aksesuarsız olmaz


Akrepler gizemli bir havaya bürünmeyi severler. Bu yüzden güneş gözlükleri, büyük şapkalar, eşarplar tam onlara göre aksesuarlardır. Görünümleri konusunda oldukça titizdirler. Hoş ve havalı bir stile sahiptirler. Ancak bu tür bir hediye alırken, parlak ve canlı renklerden uzak durmanızı öneririz.

Keşif zamanı


Yeni şeyler öğrenmek ve keşfetmek onlar için olmazsa olmazlardandır. Zorlu bir puzzle, uçak veya araba maketleri ve drone ’lar onları bir çocuk kadar mutlu edebilir. Şehirden uzaklaşıp yeni yerler keşfetmek ya da kampa gitmek gibi aktiviteler de ilgilerini çeker.

Güzel kokular


Akrepler kişisel bakımlarına oldukça önem verirler. Parfüm onların çekiciliğine çekicilik katan en önemli kozmetik ürünlerinden biridir. Dikkat çekici, karşı cinsi de etkisi altına alan türdeki parfümler tam onlara göredir.

Tik tak


Planlı ve programlıdırlar. Bu konudaki hassasiyetlerini de kollarına taktıkları abartısız ama şık olan saatlerle etraflarına belli ederler.

Her şeyden önce iş


Özel hayatları kadar iş hayatında da oldukça iddialı ve güçlü karakterlere sahiptir Akrepler. Deri evrak çantası, ajanda, tablet onları havalara uçuracak hediyelerden sadece birkaçı.

İnce zevkler


Akrepler her şeyin en düzgününe, en kalitelisine sahip olmak isterler. Hobilerinden günlük hayatta kullandıkları eşyalara her şeyde bu kendisini gösterir. Güzel bir fotoğraf makinesi ya da sabahları mis gibi bir kahve kokusuyla güne başlamak için kahve makinesi onları mutlu edecek hediyelerden.