Akrep Burçları İçin GittiGidiyor’dan Seçtiğimiz Hediyeler

Akrep Burçları İçin GittiGidiyor’dan Seçtiğimiz Hediyeler

912

24 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında doğan Akrep burcundaki yakınınızı mutlu edecek hediyeler karşınızda!

Akrep burcu kadını da, erkeği de genelde zor karakteristik özellikleriyle tanınırlar. İş ortamında en az Aslan burcu kadar lider ve dediğim dedik olmaları onlara sert bir hava katar, ancak bu sert kabuklarının altında hassas ve bir o kadar da duygusal bir yapıya sahiptirler. Kolay kolay bir şeyi unutmazlar. Bu yüzden kinci ve sevdikleri söz konusu olduğunda ise aşırı kıskanç olabilirler. Onların bu hassas kişiliğini de hesaba katarak ruhlarına hitap eden hediyeler seçmenizi öneririz.

Gizemli görünüm


Gizem, Akrep burcundakilerin en sevdikleri şeylerden biridir. Kendilerine de gizemli ve çekici bir hava katmaktan keyif alırlar. “Femme fatale” çekiciliği ve cazibesini gözler önüne sermeyi seven Akrep burcundakiler gözlerin merakla kendilerine dönmesinden aşırı haz alırlar. Bu yüzden onların stiline gizemli bir hava katacak olan büyük koyu renk şapkalar ve güneş gözlükleri harika birer hediye alternatifi olabilir.

Gerilim ve korku onlardan sorulur


Akrep burcundakiler adeta birer Agatha Christie ve Sherlock Holmes ruhuna sahiptirler. Hem edebiyat alanında hem de filmlerde seçimlerini korku ve gerilim türünden yana kullanırlar. Onlara Stephen King gibi gerilimin ustası olan bir yazarın yeni kitabını alabileceğiniz gibi kült filmler arasında gösterilen korku filmlerinden bir set de hediye edebilirsiniz.

Dekorasyonun vazgeçilmezleri


Akrepler sahip oldukları gizemli havayı evlerinde de yaşatmayı severler. Hem aşkı hem romantizmi hem de tutkuyu çağrıştıran mumlar evlerinin vazgeçilmez objelerindendir. Ayrıca rüya kapanı gibi yine onların gizemli tarafına hitap edecek, daha otantik olan bir hediye de alabilirsiniz.

Ruhlarını yansıtan parfümler


Ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremediğiniz zamanlarda parfüm kurtarıcıdır. Ancak hediye alacağınız kişinin koku zevkine uygun bir parfüm almaya özen göstermeniz gerekiyor. Akrep burcundakiler genelde odunsu ve baharatlı kokuları kendilerine yakıştırırlar. Anlayacağınız gidip de çiçek bazlı bir parfüm alırsanız, “Sen beni hiç tanımamışsın” bakışına maruz kalmayı göze almanız gerekiyor.

İş meselesi


Akrepler burçlar kuşağının en hırslı ve çalışkan burçlarından biridir. Oldukça disiplinlidirler ve rakip tanımayan bir tutumları vardır. Onlara iş hayatında yardımcı olacak ve şık duruşlarını pekiştirecek not defteri, ajanda ya da güzel deri bir çanta alabilirsiniz.

Burca özel tasarımlar


Akrep burcunun sembolünü taşıyan tasarım yüzük ve kolyelerin yanı sıra onların değerli taşları arasında sayılan ametist, obsidyen, yakut ya da pembe kuvars gibi her daim yanlarında taşıyabilecekleri ve enerjilerine enerji katan taşların yer aldığı takılar da alabilirsiniz. Ayrıca sabahları mis gibi kokan kahvesini yudumlamak için yine akrep burcunun özelliklerini taşıyan bir fincan da güzel bir hediye alternatifi olabilir.