2018’den 2019’a Girerken: Yılbaşı Gecesi İçin Etkinlik Rehberi

2018’den 2019’a Girerken: Yılbaşı Gecesi İçin Etkinlik Rehberi

633

Yeni yıla girmemize sayılı günler kalmışken, hala ne yapacağınıza karar veremediyseniz, sizler için hazırladığımız yılbaşı etkinlikleri rehberinden fikir alabilirsiniz.

Yılbaşı coşkusunu dışarıda arkadaşlarınızla birlikte doya doya eğlenerek geçirebilmeniz için birbirinden güzel etkinlikler düzenleniyor. Başta İstanbul olmak üzere, Ankara, İzmir ve Antalya’da da düzenlenecek olan yılbaşı organizasyonlarından en dikkat çekenleri bir araya getirdik. Eğer yeni yılı evinizde sevdiklerinizle birlikte karşılamayı planlıyorsanız, kahkaha ve eğlencenin eksik olmayacağı ev partisi önerilerimizden de fikir alabilirsiniz. Ayrıca Evde Yılbaşı Partisi Organize Edeceklere İhtiyaç Listesi yazımızdan da kusursuz bir ev partisi düzenlemek için tüyolar alabilirsiniz.

fizy Nights: Oldies But Goldies Yılbaşı Partisi

Babylon müdavimlerinin yakından bildiği Oldies But Goldies eğlencesini yeni yıla girerken yaşamaya ne dersiniz? 31 Aralık gecesi Queen’den Michael Jackson’a şarkılarla zamanda yolculuğa çıkıp bol bol dans ederek yeni yılı karşılayabilirsiniz. Oldies But Goldies’in vazgeçilmez DJ’leri Murat Abbas ve Murat Beşer’in seçtiği şarkılarla eğlence garanti! Babylon’da gerçekleşecek etkinlik akşam 22:00’de başlıyor. Biletler 120 TL, öğrenciler içinse 80 TL.

Alors On Dance

Yılbaşına nasıl girilirse, bütün yıl öyle geçermiş rivayetine inananlardansanız ve sabahın ilk ışıklarına kadar dans etmek istiyorsanız, Hilton Istanbul Maslak Roof’da gerçekleşecek olan Alors On Dance elektronik müzik partisine katılabilirsiniz. Dj Selami Bilgiç’in DJ kabininde saat 22:00’de yer almasıyla başlayacak olan gecede Emrah İş ve Doğuş Çabakçor da DJ setleriyle geceye devam edecek. Sınırsız yerli ikramın yapılacağı bu özel gecenin katılım bedeli 224 TL.

Can Gox

Alternatif müzik sahnesinin son zamanlardaki en iddialı ve dikkat çeken isimlerinden olan Can Gox , Jolly Joker Antalya’da yılbaşına en sevilen şarkılarla girmek için sizleri bekliyor olacak. Sahne enerjisi ve dinleyiciyi coşturmasıyla unutulmaz performanslara imza atan Can Gox’la yeni yılı karşılamak isterseniz, sahne önü bistro 169.50 TL, ayakta ise 56,50 TL’ye organizasyona katılabilirsiniz.

Dorock XL Kadıköy

Kısa bir süre önce Beşiktaş’ta da şubesi açılan Dorock XL Kadıköy’de sabahın ilk saatlerine kadar eğlence garantili bir gece sizleri bekliyor olacak. Çekirdek Kadro’nun konseriyle başlayacak olan gece DJ performansları ve dans gösterileriyle devam edecek. Bu özel geceye giriş ise 57,50 TL.

Duman

Yeni yılı Ankara’da karşılayacak olanları harika bir Duman konseri bekliyor. Eğer Duman şarkılarını seviyorsanız, Milyon Performance Hall’de sahne alacak olan grubun bu unutulmaz konserini kaçırmamanızı öneririz. Etkinlik biletleri ise genel giriş 88 TL, VIP Balkon’da özel bir gece içinse kişi başı 220 TL.

Melek Mosso

Türkçe alternatif müzik sahnesinin yeni ve dikkat çekici isimlerinden biri olan Melek Mosso, yılbaşında Jolly Joker Ankara ’da sahne alıyor olacak. Ses tonu ve farklı tarzıyla kendini öne çıkaran Melek Mosso ile yılbaşına arkadaşlarınızla birlikte eğlenerek ve bol bol dans ederek girebilirsiniz. Sahne önü bistro’dan izlemek için etkinliğin fiyatı 203 TL, normal giriş ise 56,50 TL.

Taps Bebek

Zengin yemek menüsü ve özel üretim içecekleriyle tanınan Taps Bebek ’te dilerseniz, harika bir yılbaşı yemeğiyle geceye başlayabilir veya yemekten sonra düzenlenecek olan yılbaşı partisine katılabilirsiniz. Yeni yıl için dekorasyonu özel olarak hazırlanan mekanda DJ Kubilay, 90’lardan günümüze hit parçalarla geceye hareket katacak.

White New Year Party

Belki İstanbul’a yılbaşında kar yağmayacak olabilir ama siz yine de bembeyaz bir geceyle yeni yıla girmek istemez misiniz? Beşiktaş’taki IF Performance Hall ’de gerçekleşecek olan White New Year Party’de beş DJ ve bir canlı performansa ışık ve lazer şovları eşlik ediyor olacak. Elektronik müzikseverler bembeyaz giyinip sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmeye hazır olun. 77 TL olan giriş ücretine White New Year Kokteyl de dahil.

Evde yılbaşı partisi

31 Aralık gecesini evde sevdiklerinizle birlikte eğlenerek geçirmeyi planlıyorsanız, önerilerimizden fikir alabilirsiniz.

– Evinizde karaoke gecesi düzenleyebilir ve evinizin salonunu bir sahneye çevirebilirsiniz. Atmosfere hoş bir hava katmak için tavana veya duvara yansıtılan rengarenk ışıklardan almayı unutmayın.

– Daha sakin bir gece geçirmeyi planlıyorsanız, yeni yıl temalı filmlerden bir seçki hazırlayabilirsiniz. Bizim önerimiz; When Harry Met Sally, Four Christmases, A Christmas Carol, New Year’s Eve ve The Holiday. İçinizi ısıtacak bu filmlerin eşlikçisi olan patlamış mısır ve kestaneyi unutmayın.

– Evde geçen yılbaşı gecelerinin olmazsa olmazı bütün sevdiklerinizle bir arada oynadığınız oyunlardır. Tabu , Trivial Pursuit, Monopoly gibi klasik oyunların yanı sıra herkesin hayal gücünü ortaya koyacağı Dixit’i de tercih edebilirsiniz. Ve tabii ki bu geceyi bir klasik olarak tombalasız geçirmeyin deriz.