2018’de Sinemaların Heyecanla Beklenen 10 Filmi

2018’de Sinemaların Heyecanla Beklenen 10 Filmi

4111

Sinema tutkunlarının merakla beklediği yeni yılın en güzel filmleri burada!

Macera dolu hikayelerin devamlarından fantastik ve komedi filmlerine sinefillerin ajandasına şimdiden not almasını önerdiğimiz yeni yılın en iddialı filmleri.

Tomb Raider – 16 Mart

2001 yılında Angelina Jolie ile akıllarımıza kazınan Tomb Raider ’ın Alicia Vikander’lı yeni versiyonu aksiyon severlerin merakla beklediği filmlerden.

The New Mutants (Yeni Mutantlar) – 13 Nisan

Marvel’ın heyecanla beklenen filmlerinden The New Mutants , gizli bir tesise kapatılan beş mutant gencin hikayesini konu ediniyor. Bilimkurgu, korku ve aksiyonu bir arada sunan soluğunuzu kesecek filmlerden.

Deadpool 2 – 1 Haziran

Deadpool belki de bizi en çok güldüren karakterlerden biri. İlk filmin ardından aksiyonu bol bir komedi bizleri tekrardan bekliyor. Ayrıca hayranlarına müjde! Deadpool’u yine Ryan Reynolds canlandırıyor.

Black Panther (Kara Panter) – 16 Şubat

Fantastik film severlerin yılı olacak bu sene demiştik! Kaptan Amerika ’yla yan yana savaştıktan sonra vatanı Wakanda’ya geri dönen Kara Panter ’in bol aksiyonlu liderlik mücadelesini izlemeye hazır mısınız?

Avengers: Infinity War (Avengers: Sonsuzluk Savaşı) – 27 Nisan

Marvel’ın en sevilen kahramanlarını bir araya getiren Avengers serisinin yeni filminde titanlara karşı büyük bir mücadele veriliyor. Bu filmin devam filminin de yolda olduğu söylentiler arasında.

Solo: A Star Wars Story – 25 Mayıs

Han Solo ’nun hayatını izleyeceğimiz bu filmde, Luke Skywalker, Obi-Wan Kenobi ve A New Hope’daki bir çift droid ile tanışılmadan önceki dönem anlatılıyor. Han Solo’yu Alden Ehrenreich canlandırıyor olacak.

The Incredibles 2 (İnanılmaz Aile 2) – 15 Haziran

Kötülüklerle mücadele eden Bob Parr ’ın yeni macerası yine 7’den 70’e herkesi kahkahalara boğacak. Yılın merakla beklenen animasyonlarından olduğunu da not düşelim.

Jurassic World: Fallen Kingdom (Jurassic World: Yıkılmış Krallık) – 8 Haziran

90’lı yıllara damgasını vuran Jurassic Park heyecanı yeni görsel efektler ve hikayelerle sinemaseverleri bekliyor. Jurassic World: Fallen Kingdom ’da dinazorlar daha vahşi bir şekilde geri dönüyorlar.

Kaybedenler Kulübü Yolda – 16 Mart

Altı yıl önce vizyona giren ve en az hikayesi kadar soundtrack albümü de çok sevilen Kaybedenler Kulübü’nün ikinci filmi Kaybedenler Kulübü Yolda ’da bir yolculuk hikayesi anlatılıyor. Hayattaki hiçbir şeyin planlandığı gibi ilerlemediği üstüne kurulu olan filmin başrollerinde muhteşem ikili Yiğit Özşener ve Nejat İşler yer alıyor.

Ocean’s 8 – 15 Haziran

Birbirinden yakışıklı oyuncuları ve güçlü kadrosuyla efsane filmler arasında giren Oceans serisini bu defa kadınların gözünden izliyoruz. Oceans Eleven ’ın kadın oyunculardan oluşan filmi Oceans 8’te Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Sandra Bullock, Cate Blanchett ve Rihanna gibi isimler yer alıyor. Anlayacağınız tam bir görsel şölen sinemaseverleri bekliyor.