Türkiyenin İlk 2 Teker Festivali RIDE2DAY Başlıyor

Türkiyenin İlk 2 Teker Festivali RIDE2DAY Başlıyor

1086
main

İki tekerlilerin festivali RIDE2DAY, 1-2 Temmuz tarihlerinde motosiklet ve bisiklet tutkunlarını Şile’deki Doğa Tatil Köyü’nde bir araya getiriyor!

“2 gün 2 teker” sloganıyla, hem motosiklet hem de bisiklet tutkunlarını birbirinden keyifli paylaşımlarla bir araya getirecek olan RIDE2DAY festivali 350 dönümlük bir alanda 5 bin katılımcıyla unutulmaz iki güne imza atmaya hazırlanıyor.

Bu harika iki günde katılımcılara müzikler de eşlik ediyor olacak. Sekiz farklı DJ’in performansları ve 6 farklı sanatçının konserleri festivalin her anını dolduracak. Havuz kenarında after party’ler ve 3 gün boyunca fasıl da eğlenceyi doruklara çıkaracak sürprizler arasında.

Çok özel motosiklet ve bisiklet gösterileri, motocross parkurunda festival boyunca düzenlenecek performanslar, animasyonlar ve eğlenceler, açık hava sineması, ödüllü oyunlar ve yarışmalar da RIDE2DAY fest boyunca sizlerle olacak.

Aynı zamanda sorumluluk sahibi bir festival de olan RIDE2DAY katılımcılara yardım eli uzatma fırsatı da sunacak. Festivale gelenler Türkiye Organ Nakli Vakfı ve Belki de Sensin aracılığıyla kök hücre ve organ bağışına destek olarak yeni canlara umut olabilecek.

Tam bin adet çadırlık kamp alanına sahip olan Şile’deki Doğa Tatil Köyü’nde düzenlenecek olan ve hem yepyeni dostluklara vesile olacak hem de özgürlüğün notalarını maksimumda hissettirecek bu festivali kaçırmamanızı öneririz.