Cayman’a Özel Versiyon

Cayman’a Özel Versiyon

1304
main

Porsche’nin küçük sporcusu Cayman için Exclusive departmanı özel bir çalışma hazırladı.

Porsche-Exclusive-Cayman-S-10

Beyaz ve siyah tonların kullanıldığı karoserde, siyah boyamalı ayna kapakları radiator ızgarası ve hava çıkışları dikkat çekiyor. Ayrıca farlar ve stop grubu da karartılarak daha sportif bir görünüm sağlanmış. 20 inçlik  SportTechno jantlarsa oldukça şık.

Porsche-Exclusive-Cayman-S-3

Otomobilin iç mekanında da daha zevkli malzemelere yer verilmiş. Espresso rengindeki deri döşemelere, deri kaplamalı kokpit dikkat çekiyor. Dikişleriyse el emeğiyle yapılmış. Kol dayamadaki büyük Porsche kabartması da modele özgü detaylardan.

Yazar Hakkında

Bebekliğinde amcasına 'sen debriyaj nerede, biliyor musun' diye soran bir otomobil delisi. Diş Hekimliği okumuş, ancak hobisi baskın çıkmış ve otomobiller mesleği haline dönüşmüş. 2000 yılında İngilizlerin ünlü Car dergisinin test editörü olarak otomotiv dünyasına adımını atmış. Kariyerinde Otohaber test editörü, Tuning Türkiye yayın yönetmenliği, Top Gear yayın yönetmenliği, Evo yayın yönetmenliği yer alıyor. Şu an dijital platformda yayınlanan Benzin Magazin'in imtiyaz sahibi ve AutoCar dergisinin yayın yönetmeni. Geçmişte, Fiat Türkiye yarış takımında direktör olarak çalışan Burak Ertem, güvenli ve performanslı sürüş eğitmenliği yapıyor. Tırmanma, ralli, rallikros, prokarttan sonra, son iki sezondur V1 Challenge'de aktif olarak yarışıyor. Otomobillere aşık olmasına rağmen, hava müsait oldukça her yere motosikletle gidiyor.

İlgili Yazılar