MTV Film ve TV Ödülleri’nden Unutulmaz Kırmızı Halı Anları

MTV Film ve TV Ödülleri’nden Unutulmaz Kırmızı Halı Anları

1107
main

2017 MTV Film ve TV Ödülleri dün akşam sahiplerini buldu. Adam Devine’ın sunuculuğunu üstlendiği gecede sinema ödülünü Beauty and The Beast (Güzel ve Çirkin), dizi ödülünü ise Stranger Things kazandı. Emma Watson en iyi sinema oyuncusu ödülünü alırken, aynı ödülün dizi kategorisi için 13 yaşındaki Millie Bobby Brown seçildi. Her zaman olduğu gibi sadece ödülleriyle değil, kırmızı halı notları ile de dikkatleri çeken geceyi sizin için mercek altına aldık. İşte MTV Film ve TV Ödülleri kırmızı halısı ve gecenin en çarpıcı ünlüleri…

Emma Watson asimetrik kesim elbisesi ile siyah ve metalik parıltıların gücünü birleştirdi. Güzel aktris Kitx marka elbisesini Forevermark mücevherler ile tamamladı.

Aktris Allison Williams da MTV Film ve TV Ödülleri gecesine metalik bir dokunuş yapan isimlerden oldu. Galia Lahav Haute Couture tasarımı mini elbise ile bronz, altın ve yeşil tonlarının kusursuz birlikteliğini taşıdı. Stilini Giuseppe Zanotti marka ayakkabılar ile tamamladı.

Ünlü model Cara Delevingne de siyah ile metalik detayları bir araya getiren bir diğer isim oldu. Saint Laurent tasarımını mini elbisesini diz üstü süet çizmeler ile tamamlayan Delevigne, stilini Djula ve Anita Ko tasarımı mücevherler ile hareketlendirdi.

Hem oyuncu, hem müzisyen, hem dansçı hem de model olarak genç kızların favorisi Zendaya ise ödül gecesinin en romantik stillerinden birini taşıdı. Zuhari Murad imzası taşıyan yeşil, çiçek desenli elbisesini Le Silla topuklu sandaletler ile kombinleyen Zendaya kusursuz makyajıyla da beğenileri topladı.

Bir diğer floral desenler de aktris Jourdan Dunn’ın üzerinde görüldü. Elbise yerine geceye tulum pantolonu ile katılmayı tercih eden Dunn’ın kıyafeti Johanna Ortiz imzası taşıyor.

Alexandra Daddario da gecenin dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Philosophy di Loranzo Serafini elbisesi ile geceye katılan aktris, stilini Stuart Weitzman topuklu sandalet ile tamamladı.