ELLE Beauty Box GittiGidiyor’da

ELLE Beauty Box GittiGidiyor’da

1106
main

ELLE Türkiye dergisinin editörleri tarafından seçilen 11 güzellik ürünü ve üç indirim kuponundan oluşan avantaj dolu ELLE Beauty Box, GittiGidiyor’da satışta!

Geçtiğimiz Ocak ayında, içerisinde birbirinden avantajlı fiyatlarla 10 ürün bulunduran ve yok satan ELLE Beauty Box, ikinci kutusunda 11 ürün ve üç indirim kuponu sunuyor. Üstelik kutuyla birlikte 12 aylık ELLE Türkiye tablet dergi üyeliği de hediye ediliyor!

İçindeki tüm ürünleri ELLE Türkiye editörlerinin sizin için denediği ve özel olarak seçtiği ELLE Beauty Box’ta Flormar, Schwarzkopf, Avon, Benefit, Cosmed, Selin, Gülsha, Incla, Watsons gibi markaların birbirinden güzel ürünleri yer alıyor.

Aynı zamanda Watsons’dan Scinic markalarda geçerli yüzde 20, Benefit kaş barlarında kullanabileceğiniz yüzde 50 ve Boyner’lerdeki makyaj ürünlerinde geçerli yüzde 20 indirim kuponu da ELLE Beauty Box’ın içinde sizleri bekliyor.

Kutunun toplam değeri 360 TL olmasına rağmen ürünleri deneyip test etmeniz için 69.90 TL gibi çok özel bir fiyatla satılan ve sınırlı sayıda sunulan ELLE Beauty Box, güzelliğin tadını çıkarmak isteyenleri GittiGidiyor’da bekliyor.

Güzellik ve bakım rutininizi keyfe dönüştürecek bu harika kutunun içinde yer alan tüm ürünleri keşfetmek ve detaylarını okumak için ELLE Beauty Box’ın İçinde Neler Var? yazımıza göz atın. Hemen satın almak için ise burayı tıklayın.