Critics’ Choice Awards Kırmızı Halısının En’leri

Critics’ Choice Awards Kırmızı Halısının En’leri

815

Angelina Jolie’den Diane Kruger’a, Heidi Klum’dan Jessica Chastain’e; dün gecenin en göz alıcı kırmızı halı elbiseleri burada!

Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri olarak bilinen Critics’ Choice Awards dün gece Kaliforniya’da düzenlendi. Nicole Kidman’ın Big Little Lies, James Franco’nun The Disaster Artist, Margot Robbie’nin I Tonga, David Harbour’un Stranger Things ile ödülleri topladığı ve The Shape of Water’ın ise en iyi film seçildiği tören, ödülleriyle olduğu kadar kırmızı halı geçidiyle de konuşuldu. İşte karşınızda gecenin en şık kadınları ve üzerindeki elbiseler

Angelina Jolie

Angelina Jolie, kırmızı halının en şık beyaz giyinen isimlerinden biri oldu. Ralph & Russo couture tasarımı tüy detaylı straplez elbisesini Stuart Weitzman marka topuklu ayakkabılar ile tamamlayan güzel oyuncu, Neil Lane imzalı mücevherleri ile de gecenin en şık kadınlarından biriydi.

Diane Kruger

Kırmızı halının en minimal stiline Diane Kruger sahipti. Güzel aktris, beyaz ile grinin kusursuz birleşimini sunan zarif Vera Wang elbisesini, Christian Louboutin ayakkabılar ile tamamladı.

Kate Bosworth

Kırmızı halıya bir diğer beyaz dokunuş Kate Bosworth’tan geldi. Bel kısmında kocaman bir kurdele olan dantel detaylı beyaz elbise Brock Collection imzası na sahip. Aktris bu elbisesini Piaget mücevherler ve Stuart Weitzman topuklu ayakkabılar ile kombinledi.

Heidi Klum

Katıldığı her ödül töreninde zarif şıklığı ile imzasını atan Heidi Klum, bu kez de nude trendi ile karşımızdaydı. Georges Hobeika tasarımı ışıltı detaylı ten rengi elbisesi ve sade makyajı ile gecenin en karizmatik isimlerinden biri oldu.

Jessica Chastain

Bakır saç rengiyle kusursuz bir uyum sergileyen yeşil Vionnet elbisesiyle geceye katılan Jessica Chastain, bu zarif elbisesini Giuseppe Zanotti ayakkabılar ve Piaget marka mücevherler ile tamamladı.

Leslie Mann

Leslie Mann da hem akıcı motifleri hem de kırmızı ve bordonun muhteşem birlikteliği ile kırmızı halıdaydı. Greta Constantine tasarımı elbisesi ile gecenin en dişi görünümlerinden birine imza attı.

Margot Robbie

Söz konusu desenler olduğunda, kırmızı halının en göz alıcı stil ikonlarından biri Margot Robbie oldu. Siyah beyaz enine çizgili, straplez Chanel elbisesi ile geceye damgasını vurdu.

Jessica Biel

Bir diğer renk patlaması da Jessica Biel’ın üzerinde! Critics Choice Awards gecesine Oscar de la Renta marka siyah kırmızı elbisesi ile katılan Biel’ın ayakkabıları da Stuart Weitzman tasarımı.

Allison Williams

Gecenin en çarpıcı desenlerinden biri de bu Dolce & Gabbana elbisenin üzerindeydi. 29 yaşındaki aktris Allison Williams’ın üzerinde adeta sanat eseri gibi duran bu işlemeli elbise ödül töreninin en çok konuşulanlarından biri oldu.