Wonder Woman Filminin Fragmanı Yayınlandı

Wonder Woman Filminin Fragmanı Yayınlandı

1242

DC Comics tarafından hazırlanan ve bu yılın merakla beklenen filmlerinde başı çeken Wonder Woman fragmanı sonunda karşımızda!

Justice League filminin öne çıkan karakterlerinden biri olan Wonder Woman’ın hikayesi 2 Haziran itibariyle sinemalarda olacak. Yönetmenliğini Monster, The Killing, Arrested Development gibi filmleri çekmiş olan kadın yönetmen Patty Jenkins’in üstlendiği Wonder Woman fragmanında Diana’nın çocukluk dönemini gösteriyor. Wonder Woman olmadan önce Amazon Prensesi olan Diana’nın yenilmez bir savaşçı olarak eğitilmesi, yaşadığı adayı savaş tehdidini durdurmak üzere terk etmesi ve tüm güçlerini kullanarak gerçek kaderini keşfetmesi de filmin işlenen konuları arasında.

 

Aynı zamanda Batman-Superman Adaletin Şafağı filminde kullandığı süper kılıç ile ilk kavuşma anına da şahitlik ettiğimiz Wonder Woman filmi oyuncuları arasında başrolde Gal Gadot var. Kendisine eşlik eden isimler ise Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, David Thewlis, Danny Huston, Elena Anaya, Ewen Bremner ve Saïd Taghmaoui.