Disney Collection’ın Efsane Karakterleri GittiGidiyor’da

Disney Collection’ın Efsane Karakterleri GittiGidiyor’da

1098
main

Çocukların favorisi Disney Collection’ın birbirinden güzel ürünleri şimdi %50 indirim avantajıyla GittiGidiyor’da!

Disney efsanesinin en renkli karakterleri 7’den 70’e hepimizin hayatında yer etmiştir. Özellikle de çocukların! Sadece çizgifilmleri ve çizgi romanlarıyla değil, giyimden aksesuara, kırtasiyeden oyuncaklara, birçok farklı ürün ile her anımıza eşlik eden efsanevi çizgifilm karakterleri Disney Collection’da bir araya geliyor. Ürünler arasında gezerken bile keyif veren Disney Collection, özellikle miniklere büyük bir mutluluk vaat ediyor.

Minnie Mouse’tan Toys Story’e, Karlar Ülkesi’nden Arabalar’a, Mickey Mouse’tan Moana’ya, Pamuk Prenses’ten Winnie The Pooh’a, Donald Duck’tan Aslan Kral’a, Kayıp Balık Nemo’dan Dumbo’ya; Disney’in yıllar boyu hayatımıza kattığı birbirinden renkli karakterlerin en sevimli halleri ile tanışmaya hazır olun.

Bunu da okuyun: Disney Collection’dan Minikleri Mutlu Edecek 44 Ürün
Kıyafetlerden çantalara, oyuncaklardan kostümlere; Minnie Mouse’tan Karlar Ülkesi’ne, prenseslerden arabalara; minikleri mutluluktan havaya uçuracak 44 Disney Collection ürününü sizler için seçtik!

GittiGidiyor’da şimdi %50 indirim avantajıyla satılan Disney Collection ürünleri arasında çocuk kıyafetlerinden pijamalara, kostümlerden ayakkabılara, okul çantalarından defterlere, beslenme çantalarından peluş oyuncaklara, mataralardan şapkalara; birbirinden çok seçenek var.