Çocuklar İçin Tasarlanmış Akıllı Saat: Octopus

Çocuklar İçin Tasarlanmış Akıllı Saat: Octopus

2886
main

Apple Watch’un çocuklar için olan versiyonunu hayal edin. İşte Octopus saat tam da böyle bir ürün. Trend takipçisi minikler için tasarlanmış bu rengarenk akıllı saatler çocukların daha özgür hissetmeleri ve öz disiplinlerini geliştirmeleri için yaratılmış. 

Çocuklarınız Octopus akıllı saatini koluna takarak ve aplikasyonunu da telefona indirerek tüm görevlerini adeta bir oyuna dönüştürebiliyor. Yapılacak işlerini takvime kaydeden çocukların görev zamanı geldiğinde, saatlerinde eğlenceli ikonik bildirimler beliriyor. Görevi tamamladıklarında ise saatin tuşuna basarak iş listelerini temizleyebiliyorlar. Kullanımı bu kadar basit! 

Octopus saat

Octopus saatlerin aynı zamanda motive eden bir yanı da var. Çocuklar ne kadar görev tamamlarlarsa o kadar ikon kazanma şansına erişiyorlar. Bu ikonlar arasında ise dondurmadan oyuncağa birbirinden eğlenceli çizimler var. 

3 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış akıllı saatler kırmızı, mavi, yeşil, pembe ve koyu gri renklerinde üretilmiş. Apple Watch’a benzerliğiyle dikkat eden tasarımı ile çocukların favorisi olacağa benziyor.