14 Şubat’ta Aşk Kazanıyor, Şanslı Bir Çift GittiGidiyor’la Paris’e Uçuyor

14 Şubat’ta Aşk Kazanıyor, Şanslı Bir Çift GittiGidiyor’la Paris’e Uçuyor

757

GittiGidiyor 2018 Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı kampanya ile şanslı bir çifte 4 günlük Paris seyahati hediye ediyor.

50’den fazla kategoride, uygun fiyat avantajlarıyla milyonlarca kişinin tercihi olan Türkiye’nin lider alışveriş sitesi GittiGidiyor, ürün çeşitliliğinin yanı sıra yıl boyu düzenlediği sürpriz kampanyalarla online ticareti daha cazip hale getirmeye devam ediyor. Özel günlerde kullanıcıları için muhteşem kampanyalar hazırlayan GittiGidiyor, bu yıl 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı çekiliş kampanyası ile şanslı bir çifti Paris’e göndermeye hazırlanıyor.

Eğlenceli bir reklam filmiyle duyurulan çekiliş kampanyası kapsamında, 1 – 14 Şubat tarihleri arasında GittiGidiyor’daki kampanya sayfasında yer alan katılım formunu dolduran kullanıcılar çekilişe katılmaya hak kazanacaklar. Milli Piyango İdaresi tarafından halka açık olarak yapılacak çekiliş sonucu kazanan talihli 3 gece 4 gün süreli çift kişilik Paris seyahati kazanacak.

Çekilişe katılmak için sadece GittiGidiyor üyesi olmak yeterli. 14 Şubat’a özel bu kampanya ile çift kişilik Paris seyahati kazanma şansını yakalamak için siz de hemen katılım formunu doldurun. Detaylar kampanya sayfasında.

GittiGidiyor’un 2018 Sevgililer Günü Reklam Filmi