Xiaomi Mi Mix 4 İçin Çıkış Tarihi ve Özellikleri Açıklandı!

Xiaomi Mi Mix 4 İçin Çıkış Tarihi ve Özellikleri Açıklandı!

Çinli Xiaomi’nin merakla beklenen Xiaomi Mi Mix 4 modelinin çıkış tarihi nihayet belli oldu. Xiaomi Başkanı Lin Bin, Xiaomi Mi Mix 4 amiral gemisini telefonun en erken Eylül sonu çıkacağını açıkladı.

Xiaomi Mi Mix 4’ü merakla bekleyenler için üzücü açıklama yapıldı: Mi Mix 4, Ağustos’ta gelmiyor. Peki, teknoloji tutkunlarının merakla beklediği telefon hangi özelliklerle ne zaman geliyor.
4.500 mAh kapasiteli pil ve dörtlü kamera kurulumuyla gelecek

Mi Mix 3 modelin yerini alacak akıllı telefon, Mi Mix 3 gibi kızaklı bir tasarım benimsemeyecek. motorlu bir ön kamerayla gelecek olan telefon, büyük olasılıkla gücünü 7 nm üretim sürecinden çıkan yeni Snapdragon 855 Plus işlemciden alıyor.

Dev kapasiteli pili var

4.500 mAh kapasiteli pilden beslenecek olan Mi Mix 4, 100W hızlı şarj desteği taşıyor. 12 GB RAM ve 1 TB UFS 3.1 dahili depolamaya sahip olacağı belirtilen Mi Mix 4, sızan bilgilere göre 90 Hz değerinde 2K bir AMOLED ekran barındırıyor.

64 megapiksel Samsung ISOCELL Bright GW1 sensörü ve bir “süper telefoto” lensin eşlik ettiği dörtlü kamerayla gelecek olan Mi Mix 4, tahminlere göre en az optik zoom sunacak. Sağlam kaynaklara göre Xiaomi Mi Mix 4 akıllı telefon, Eylül ayında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.