Sevgililer Günü’nü Evde Geçireceklere 6 Yaratıcı Fikir

Sevgililer Günü’nü Evde Geçireceklere 6 Yaratıcı Fikir

1106

Sevgililer Günü’nü evde geçirmek, dışarda yapılacak bir programdan çok daha yaratıcı olabilir. Nasıl mı?

Sevgililer Günü’nü evde geçiriyorsanız yapabileceğiniz şeyler oldukça eğlenceli. Eğer aklınızda çok fazla bir şey yoksa hemen yardımcı olalım. O günü evde geçirecekler için gelsin; Sevgililer Günü’nü evde geçireceklere 6 yaratıcı fikir.

1. Kalpler havada uçuşsun

Konsept bu ya, tüm yemeklerinizi kalp şeklinde hazırlayın. Kalp şeklinde börek ve kurabiyeler, kalp şeklinde mini pastalar, yapabiliyorsanız kalp şeklinde köfte ve patatesler… Tüm bunlar için hazır kalp şeklinde kalıplardan faydalanın.

2. Kahvaltı ile güne harika bir başlangıç

Sabah kahvaltınızı yatakta yapın. Çok kalabalık ve detaylı bir kahvaltı olmasına gerek yok. Mevsim meyveleri, çay ya da kahve, günün gazeteleri ya da okumak istediğiniz başka şeyler ve huzurlu, rahat bir kahvaltı ile güne başlangıç yapın.

3. Evde piknik

Evin içinde, salonda ya da varsa soba-şömine başında bir iç mekân pikniği organize edin. Yiyeceklerinizi önden hazırlayıp bir sepetle taşıyın, yere güzel bir örtü serin ve uzun bir evde piknik yemeğinin tadını çıkarın.

4. Sanatsal birliktelik

Bir tuval ya da kâğıt, boyalar edinin ve ikinizin birlikte imza atacağı bir resim yapın. Duygularınızı boyalar yardımıyla ifade ederken hem eğlenin hem de hayat boyu sizde kalacak bir anı sahibi olun.

5. Sevgiliye notlar

Sevgililer Günü öncesinde bir defter edinin ve birbirinize bu defter aracılığıyla notlar bırakın. O gün evde birlikteyken bu notları birbirinize okurken çok eğleneceksiniz. Dilerseniz bu defteri tüm yıl boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

6. Evde eğlence

Evde bir karaoke gecesi düzenleyin. Bunu çift olarak özel bir plana da dönüştürebilirsiniz, çift arkadaşlarınızı davet edip kalabalık bir parti gecesine de. Karar sizin.