Pırıl Pırıl Camlar İçin En Pratik Cam Temizleyiciler

Pırıl Pırıl Camlar İçin En Pratik Cam Temizleyiciler

3668

Camın her iki tarafını aynı anda silmenizi sağlayan mıknatıslı aparatlardan çekçekli sileceklere, camsillerden mikrofiber bezlere; cam temizliği için evinizde olması gereken en akıllı ürünler burada!

Ev işlerimizin arasında en zahmetli görünenlerden birisi de cam temizliğidir. Yapısı gereği silindiği zaman üzerinde iz bırakmaya en müsait olan ve çizilme riskini de fazlasıyla taşıyan, dolayısıyla temizlik yaparken ekstra hassasiyet gerektiren camlar, evimizin genelinin temiz görünmesinde de son derece önemli bir yere sahip. Peki camları silerken kusursuz bir sonuç elde etmek için hangi akıllı ürünleri kullanmalı? İşte karşınızda pırıl pırıl camlar için en pratik cam temizleyiciler!

Mıknastıslı çift taraflı silecekler

Dış pencere silmek hangimizin derdi değil ki? O zaman aynı anda pencerenin hem iç hem dışını temizlemenize yardımcı olacak harika bir ürün ile karşınızdayız! Bu mıknatıslı cam siliciler güçlü mıknatıs sistemleri, içerisindeki süngerleri ve çift taraflı tasarımları sayesinde camın her köşesini kolayca ve iyice temizlemenize yardımcı oluyor.

Teleskopik çekçekli silecekler

Bu çekçekli cam silme aparatları da ev işlerinde yükünüzü iyice hafifletecek ürünler arasında. Mikrofiber bezleri sayesinde zor kirleri kolayca silen, cam çizilmelerinin önüne geçen ve teleskopik sapları sayesinde camdan sarkmadan kolayca temizlik yapmanıza yardımcı olan teleskopik çekçekli silecekler bir tarafları ile temizleme imkanı sağlarken diğer tarafları ile de kurulama imkanı sunabiliyor.

Mikrofiber cam silme bezleri

Polyester ya da polyamadi elyaftan elde edilen çok çok ince ipliklerle yaratılan mikrofiber bezler ev temizliğimizin olmazsa olmaz malzemelerinden. Bu bezlerin en büyük özelliği diğer bezlere göre neredeyse 10 kat daha fazla emiş gücüne sahip olmaları. Aynı zamanda bakteri barındırmayan ve her türlü zeminde çiziksiz, kusursuz siliş sağlayan mikrofiber temizlik bezleri listemizin kahramanlarından. Camlarınızı silerken de özel tasarım mikrofiber cam bezleri kullamanızı tavsiye ederiz.

Camsil ve cam çekler

Cam silerken en büyük dertlerden birisi de camlarda iz ve leke kalmasıdır. Bunun önüne geçebilmek için en ideal yöntemlerden birisi de cam çek ya da camsil olarak bilinen bu lastikli aparatları kullanmaktır.

Son olarak sırada cam silmek için sprey ürünler var. Elbette ki sirke ile cam silmenin kusursuz etkisini hepimiz biliriz. Ancak cam temizliğine özel geliştirilmiş formüllere sahip bu cam temizleme spreyleri hem kullanım hem de sonuç açısından işinize çok yarayacak.