Pinterest’ten 2018 Dekorasyon Trendleri

Pinterest’ten 2018 Dekorasyon Trendleri

1189

Pinterest’in 2018 ev dekor trendleri evinizdeki en moda değişimin öncüsü olacak.

2018’in gelişi aylar öncesinden belliydi. En azından ev dekor trendleri adına. Yeni yılın ilk günlerini yaşarken evlerimizde nelerin yükselişe geçeceğini öğrenmenin ve yavaş yavaş uygulamanın tam zamanı. Bu hafta Pinterest 2018 ev dekor trendleri ile ilgili neler diyor öğrenelim.

Pirinç geri döndü

Geçmiş sezonlarda pek çok kez yükselişe geçip geri çekilen fakat yine geri dönen trendlerden söz edelim öncelikle. Mesela pirinç geri döndü. İki sezon önce fırtına gibi esen, hemen her parçaya entegre olan pirinç malzemeye evlerimizde bolca yer vereceğiz bu sene. Servis arabası, aydınlatma, şamdan vb. gibi pek çok ev eşyasında pirinç malzemesinin izini süreceğiz.

Tüm metallerin birliği

Pirinç yalnız kalmayacak gibi. Diğer ışıltılı malzemeler de ona eşlik edecek bu sezon. Farklı renklerdeki metal malzemelerin birlikteliği sezonun en çok aranan, sorulan trenlerinden biri olmaya aday. Gümüş, altın, bakır ve pirinç kolkola oldukça fütüristik bir stili modernize ederek ve hatta geçmişten ezgilerle birleştirerek evlere yerleşecek.

Siyah ve beyaz

Fotoğraf: Home-designing.com

Tüm zamanların en güzel zıtlığı, en tatlı, en şık birlikteliği siyah ve beyaz 2018’in ilk öne çıkanlarından. Perdeden, koltuk döşemesine, seramiklerden halılara. Siyah ve beyazın hem ayrı ayrı hem de birlikte çokça keyfini süreceğiz.

Konfor vazgeçilmezimiz

Dev mobilyalar hükmünü ikinci 2017 yılından beri sürüyor ve sürmeye devam edecek. Geniş ve konforlu kanepeler, uzanma koltukları ve puflar konforumuzu daha da yükseltmek için bizimle olmaya devam edecek.

Evler sanata doysun

Fotoğraf: Home-designing.com

Duvarları sanat galerisi gibi dekore etmek, heykel, fotoğraf ve resimleri de ev yaşamanının bir parçası olarak görüp dekorasyonu düzenlemek 2018 trendlerinin en önemlilerinden.

Tavanlar önem kazandı

2018 Pantone rengi ultra mor’dan bahsederken, tavanları da farklı renklere boyamanın bu sezon öneminden söz etmiştik. Tavanlar önlenemez yükselişlerinde farklı renklerde boya ile sınırlı kalmıyor, duvar kağıtları ve tavan süslemeleri ile de hareketleniyor.

İlgili Yazılar