İş Arkadaşlarına Alınabilecek En Yaratıcı 6 Ofis Hediyesi

İş Arkadaşlarına Alınabilecek En Yaratıcı 6 Ofis Hediyesi

709

İş arkadaşlarımızı ofis ortamında mutlu edecek hediyeleri sizin için seçtik!

İş arkadaşlarımızla, belki de ailemiz ve yakın pek çok arkadaşımızdan daha fazla zaman geçiriyoruz. Onların ofiste kendilerini iyi hissetmeleri bizi de pozitif bir biçimde etkiliyor. Amaç aynı ofis içinde iyi vakit geçirerek üretken olmak tabii. İş arkadaşlarınızı mutlu etmek için ofis hediyelerinin arasından seçin, yeni yıla pozitif bir çalışma ortamında hep birlikte başlayın. İş arkadaşlarına alınacak en yaratıcı ofis hediyeleri burada.

1. Her şeyin başı sağlık: Hava temizleyici


Ofis ortamı çok insanın bulunduğu, kalabalık sebebiyle de alandaki oksijen oranının hızla ve sık sık azaldığı bir ortam. Taşınabilir bir hava yemizleyici ve nemlendirici, iş arkadaşınız için harika bir hediye olabilir. Ofiste geçirdiği zamanı daha kaliteli hale getirecek hava temizleyici seçeneklerini GittiGidiyor’da bolca bulabilirsiniz.

2. Aydınlatan hediye


Bir çalışma ortamında en önemli unsurlardan biri de doğru aydınlatma. İş arkadaşınızın verimli ve mutlu çalışmasını desteklemek istiyorsanız ona bir masa üstü aydınlatma hediye edebilirsiniz. Masa üstündeki çalışma şekli, zevki ve kullanım alanına göre bir aydınlatma tercih edin.

3. Aromaterapi keyfi


Hava nemlendirme ve temizleme cihazı kadar önemli ve düşünceli bir hediye seçeceği daha. Çalışma alanını nefis kokularla dingin ve zihnin daha rahat çalışmasına elverişli hale getirecek bir aromaterapi cihazı, ofisin baş tacı olabilir.

4. Kalemlik


Kalemlik diyerek geçmeyelim, kalemlik, kartvizitlik ve başka pek çok fonksiyona sahip masa üstü bir set alınabilir ofis arkadaşına. Özellikle düzenden hoşlanan iş arkadaşınızı mutlu etmenin yollarından biri de bu seçeneklerde gizli.

5. Stresle mücadele


Yoğun geçen günlerde bazı anlar nefes almak, rahatlamak için yollar arar insan. Bu noktada yardımcı olacak şeyler iş arkadaşına verilecek en etkili hediyelerden biri olsa gerek. Stres çarkı, stres topu ya da stres küpü, herhangi birin seçin ve stresle mücadeleye omuz omuza devam edin.

6. Ofiste egzersiz


Tüm gün masa başı işi yapmak aslında oldukça yorucu. Sırt ve boyun için oldukça zorlayıcı duruş için arada mutlaka ayaklanıp hareket etmeli ve hatta egzersiz yapmalı. Ofiste egzersiz yapmaya yardımcı olacak bir takım ekipmanlar ile hem iş arkadaşınızı anatomisini korumaya teşvik edebilir hem de yaşayacağı ağrılardan kurtarmış olursunuz. Farklı egzersiz seçenekleri için fotoğrafı tıklayın!