Hediye Rehberi: Babaların Ofisleri İçin 8 Hediye Fikri

Hediye Rehberi: Babaların Ofisleri İçin 8 Hediye Fikri

574

Babalara ofislerinde onları çok mutlu edecek hediyeler seçme zamanı!

Babalarımızın gününün büyük bir kısmının iş yerinde geçtiğini hepimiz gayet iyi biliyoruz. Tüm gününü ailenin geçimini sağlamak, hayatlarımızı daha konforlu ve mutlu geçirmemiz için çalışarak geçiren babamıza ofisinde kullanacağı bir hediye bulalım. Babalar Günü için ofis hediye fikirleri…

1. Kalem


Bir ofisin olmazsa olmazı, demirbaşı; kalemdir. Ofis ortamında bir erkek için kalem, biraz da işine verdiği önemi stil yoluyla anlatmanın bir biçimidir. Masa üstünde bir kaide üstünde ya da kaidesiz, istediğinde ceketinin cebinde taşıyabileceği şık bir kalem hediye edin babanıza. En güzel haberlere imzasını sizin hediye ettiğiniz kalemle atsın.

2. Ofis sandalyesi


Tüm gün masa başında çalışmanın kendine göre zorlukları var. Anatominize zarar vermeden verimli bir şekilde masa başı çalışması yapmak istiyorsanız, rahat bir ofis koltuğuna ihtiyacınız var. Babalar Günü’nde babanıza ofiste hayatını güzelleştirecek bir hediye arıyorsanız, ergonomik bir ofis sandalyesi harika seçim.

3. Sağlık için yastık


Ofis sandalyesi yerine yine konfor sağlayacak başka bir alternatif hediye de alabilirsiniz; bel yastığı. Masa başında, bilgisayar karşısında vakit geçirirken hem omurgasına zarar vermeden dik durmasını, hem de yorulmamasını sağlayacak bir bel yastığı alın ona. Aynı zamanda masaj da yapan seçenekleri göz önünde bulundurun.

4. Stres topu


İş hayatının ne kadar yorucu ve stresli olduğunu hepimiz biliyoruz. Arada rahatlamak, yoğun tempodan uzaklaşmak ve bir nefes almak adına yapılacak şeyler var. Bunlardan bir tanesi de başka bir şeye odaklanmak. Stres topu, hem odak noktasını değiştiren hem de fiziksel aktivite sayesinde rahatlatıcı özelliğe sahip bir ürün. Babanıza bir stres topu hediye edin.

Bunu da okuyun: Babalar Günü’ne Özel En İyi 9 Ev Hediyesi
Babalar günü için en güzel ev hediyeleri burada. Listemize göz atmadan harekete geçmeyin.

5. Aile fotoğrafı


Ailece çekilmiş en güzel fotoğraflarınızdan seçip bir kolaj yapın ve bu panoyu ofisinin en güzel yerine asın. Masa üstünde kullanılacak bir çerçeve de olabilir. Önemli olan ofiste sizi yanında hissetmesi ve sevginin enerjisiyle ofis ortamının güzelleşmesi.

6. En leziz içecekler için


Çalışırken bir şeyler içmek hepimizin en sık kullandığı alışkanlık. Yoğun iş temposu içinde lezzetli çay ya da kahve için babanıza bir çay makinesi ya da kahve makinesi hediye edin.

7. Ofis kırtasiye seti


Ofiste elinin altında olması gereken objelerden oluşan bir kırtasiye seti de babanızı mutlu edecektir. Onları her kullandığında sizi hatırlayıp mutlu olacak.

8. Müzik ruhun gıdası


Ofiste sevdiği müzikleri dinlemek onun işine daha iyi konsantre olmasını sağlar. Kolay taşınabilir, her yerde kullanılabilir bir müzik sistemi güzel hediye seçeneklerinden biri.

İLGİLİ ÜRÜNLER