Evinizi Yılbaşına Hazırlamak İçin Pratik ve Uygun Fiyatlı Seçenekler

Evinizi Yılbaşına Hazırlamak İçin Pratik ve Uygun Fiyatlı Seçenekler

1561

Yılbaşına hazırlanmak için en pratik ve uygun fiyatlı yöntemlere göz atmaya ne dersiniz? İşte sizin için GittiGidiyor’dan seçtiklerimiz…

Yılbaşı günü yaklaşırken hepimizi ayrı ayrı heyecanlar bastı. Biten senenin hesapları, gelecek için planlar ve dilekler, hepsi hepimizin aklında, içinde küçük fırtınalar koparıyor. Yılbaşı gecesinin heyecanı ve yepyeni başlangıçların hevesi hepimiz için çok başka şeyler ifade ediyor. O güne hazırlanırken hepimiz evimizi kış günlerinin soğuğuna inat daha sıcak ve daha pozitif bir hale büründürmek için uğraşıyoruz. Yılbaşına doğru yeni yıl süslemeleri yapmak ve kutlama gününe hazırlanmak için pratik ve uygun fiyatlı çözümlere odaklanalım şimdi. Evi yılbaşına hazırlamak için pratik ve uygun fiyatlı ürünler için listemizi inceleyin ve öyle hazırlanmaya başlayın.

1. Olmazsa olmaz: Yılbaşı Ağacı


Yeni yıl döneminin sembolü ve yılbaşı kutlamasının olmazsa olması; pek tabii bir yılbaşı ağacı. Fakat bir yılbaşı ağacı mutlaka doğal ya da mutlaka çok büyük olacak diye bir kaide yok. Daha ufak boyutlarda ve plastik bir ağaç da pek tabii evinize sıcaklık katabilir. Mesele nasıl süsleyeceğinizde.

2. Işık, daha çok ışık


Işıl ışıl şerit lambalar da yılbaşı döneminin bir diğer olmazsa olması, ister sarı ya da beyaz ister rengarenk, bu şerit lambaların insanın üstünde ilginç bir “mutluluk veren” gücü var. Yılbaşı öncesinde pencere kenarlarına, ağacın üstüne, koltuk kenarlarına, dilediğini yere asın, belki de yıl boyu indirmek istemezsiniz onları.

3. Renkli pozitif toplar


Yılbaşı denince aklımıza gelen bir diğer süsleme de; renkli toplar. Bunları isterseniz ağacın üstünde kullanın isterseniz büyük çanakların içine doldurun ister cam vazoların içine yerleştirip dekorasyonda kullanın, etrafa yayacakları pozitif enerji garanti.

Bunu da okuyun: Hobiye Göre Hediye Rehberi: Mutfak Tutkunlarına Kitaplar

Mutfak kültüründen egzotik tatlara, farklı ülkelerin mutfaklarından geleneksel tariflere en iyi mutfak kitaplarını keşfedin.

4. Yapay kar


Yılbaşı dönemi, tüm çevremiz bembeyaz pamuk gibi karlarla örtülürken çok daha güzel, çok daha tatlı. Sadece evin dışında tatlı tatlı yağan kar bize yetmiyor, evin içinde de dekorasyona bu kar efektini eklemek istiyoruz. Haksız da sayılmayız, ortamı bir anda büyüleyici bir havaya büründürüyor. Yapay kar çeşitleri oldukça uygun fiyatlı ve uygulaması da kolay.

5. Kar spreyi


Dekorasyona bir diğer destek de sprey şeklinde kardan geliyor. Kar spreyi yardımıyla bazı eşyalarınıza kar yağdırabilir, camlara yazı yazıp süslemeler yapabilirsiniz.

6. Yılbaşı yastıkları


Uygun fiyatlı yılbaşı ve kar desenli yastık kılıfları tam da dönem eve sıcaklık katacak bir diğer detay. Hem değişim her zaman iyidir.