Evde, Kampta, Bahçede Kullanabileceğiniz Şişme Ürünler

Evde, Kampta, Bahçede Kullanabileceğiniz Şişme Ürünler

Birbirinden pratik ve kullanışlı şişme ürünlerle hayatınızı renklendirin!

Hava güzel, güneş sıcak, bahçe, orman, plaj ve aklınıza gelebilecek pek çok açık hava planları havada uçuşuyor. Ev ya da ofiste, bahçede balkonda sabit olarak kullanabileceğiniz ya da pikniğe, plaja giderken yanınızda götürüp her yerde keyif yapabileceğiniz şişme ürünler oldukça çeşitli. Ürünleri ve nerelerde kullanılabileceklerine birlikte bakalım.

Şişme yatak


Şişme yatak, hem evde yatıya kalan misafirler için hem de kendiniz için kullanabileceğiniz oldukça pratik bir ürün. Tek kişilik ya da iki kişilik, oval, yatak başlı ya da sırtlıklı, ihtiyacınıza göre bir model seçin ve rahatlığının tadını çıkarın.

Şişme şezlong


Şezlong adı sebebiyle aklınıza sadece plajda kullanılacağı gelmesin. Bahçe, balkon ve ormanlık alnlarda çok rahatlıkla kullanılabileceği gibi dilerseniz içerde, evde de değerlendirebilirsiniz. Şişirilmesi oldukça kolay, taşıması da öyle. Şişme şezlong her eve lazım.

Deniz yatağı


Yaz günlerinde denizin ve yavuzun tadını çıkarmanın en güzel yöntemlerinden biri de; deniz yatağı. Epey zamandır hayatımızda olan deniz yatakları zaman içinde evrilerek pek çok değişik modele dönüştüler. Çift kişilik olanları, yastıklıları, bardak tutuculu ve oturma yerlileri, son olarak da kuğu ve deniz atı ya da ördek formluları oldukça moda. Bu yaz bu farklı modelleri değerlendirin!

Kamp yatağı


Eğer kamp yapanlardansanız, hem yükünüzün hafif olması hem de daha az yer kaplaması adına, şişme kamp yatağı tercih edebilirsiniz. Çantada kolayca taşınabilir ve nefesle rahatça şişirilebilirler.

Şişme yastık


Ve yine gittiğiniz her yere yanınızda taşıyıp götürebileceğiniz, hayat kurtaran bir ürün daha; şişme yastık. uçakta, otobüste, arabada, kampta, plajda, misafirlikte ya da yine evde kullanabileceğiniz şiş yastıklar yine az yer kaplıyor ve kolayca şişebiliyor. Üstelik yüzeyleri de kullanım konforuna göre tasarlanmış, yumuşak ve kolay temizlenebilir.

Şişme koltuk


Ev konforunu her yerde yaşamak isteyenlerdenseniz, bu ürünler tam size göre. Evinizdeki koltuk ve kanepeler kadar rahat, kolay kurulup şişirilebilir, kullanılmadığında yer kaplamayan harika bir çözüm şişme koltuk.