Hayvan Dostlarımıza Özel Yılbaşı Hediyeleri

Hayvan Dostlarımıza Özel Yılbaşı Hediyeleri

747

Yeni bir yıl başlarken hayvan dostlarımızı da unutmayalım. Onlar için özel yılbaşı hediyeleri seçtik, siz de bize katılın.

Aynı dünyayı eşit şartlarda paylaşmalı. Hayvan dostlarımız ister evimizde ister dışarıda olsun onlar için insanlığın yapacağı çok şey var. Yılbaşı zamanını fırsat bilip hayvan dostlarımıza özel yılbaşı hediyeleri düşünelim. Dünya onlarla daha güzel…

Öncelikle korumalı

Her canlı gibi onların da temelde oldukça basit ihtiyaçları var. Barınmak ve beslenmek bunlardan öncelikli olanları. Kendilerini güvende hissedecekleri minik bir yuva, en güzel hediyelerin başında geliyor. Hem ev içinde hem de dışındaki dostlarımız için elbette…

Ve beslemeli

İkincil ihtiyaç beslenme için de; ödül mamaları, özel besleyici mamalar ve güzel kaplar, hediye listemizin başında. Mama ve suyun bitmemesi için özel hazneli kaplar da listemizde favoriler arasında.

Yumuşacık yataklar

Evcil dostlarımız için birbirinden yumuşak ve sıcak yatak seçenekleri mevcut. Yataklar arasında seçim yaparken dostunuzun boyutuna, zevklerine ve tabii sizin renk tercihlerinize göre hareket edin.

Evcil Hayvanlar İçin Yılbaşı Hediyeleri: En güzel oyuncaklar

Evcil hayvanların oyunlarının çoğunda içgüdüsel ihtiyaçlar vardır. Dişlerini kaşımak, günlük egzersizlerini yapmak ve pek çok anlamda sosyalleşmek için tabiatlarına uygun oyunları mutlaka oynamalılar. Kediler için özellikle tırmalama tahtaları ve gezinme platformları, avlanma iç güdülerini tatmin edecek oyuncaklar, köpekler için çiğneme oyuncakları ve uyku arkadaşları, kuşlar için salıncak ve aynalar, balıklar için özel akvaryum bitkileri ve aksesuarları… Oldukça fazla seçenek mevut, karar vermek kolay değil.

Hem koruyan hem de şıklaştıran elbiseler

Gerektiğinde koruyacak en şık evcil hayvan elbiseleri aslında en çok bizi mutlu ediyor gibi. Küçük dostlarımız özel elbiseleri içinde öyle tatlılar ki hepimizi yılbaşı döneminde çok mutlu edecek. Fotoğraf makinalarınızı hazırlayın.

İlgili Yazılar