Ev Partisine Gidenlerin Yanında Götürebileceği 6 Hediye

Ev Partisine Gidenlerin Yanında Götürebileceği 6 Hediye

515

Yılbaşı partisinin en sevilen misafiri olmak, ev sahibine götüreceğiniz hediyenin yaratıcılığından geçiyor.

Yeni yıl kapıda, heyecan dorukta. Yemek daveti ve parti hazırlıkları, seyahat planları son sürat devam ediyor. Eğer yılbaşı gecesi için bir ev partisine davetliyseniz, elbette eliniz boş gitmemelisiniz. Peki ne hediye almalı?

1. Kavanozda yılbaşı ruhu

Tarçın çubuğu, kurutulmuş portakal dilimi ve kurutulmuş çiçeklerler doldurulmuş bir yeni yıl ruhu kavanozu, partiye götürülebilecek en minimal ve anlamlı hediyelerden biri. Dilediğiniz büyüklükte bir kavanoz seçebilirsiniz.

2. Yılbaşı sepeti

Kendi ellerinizle bir yeni yıl bereket sepeti hazırlayabilirsiniz. Güzel bir sepet seçin, içine nar, portakal ve mandalina gibi mevsim meyveleri, yemiş ve bakliyatlarla doldurun. Hem şık hem de oldukça faydalı bir hediye.

3. Şaraplık

Gecenin konseptine uygun olarak muhtemelen şarap da tüketileceğinden, güzel bir şaraplık rafı ev sahibini kesinlikle çok mutlu edecektir.

4. Çerçeveli bir fotoğraf

Eğer parti sahibiyle yakın arkadaşsanız, arkadaşlığınızı simgeleyen bir fotoğraf seçip çerçeveletin ve hediye edin. Çerçeve ile ömürlük bir anı.

5. Tohumdan fidana

Senenin ilk günü toprağa ekilecek bir tohum, 2018 yılının ilk gününde doğmuş bir çocuk gibi olacaktır. Ekilen tohumun gelişimini izlemek sizin arkadaşlığınızın da bir parçası haline gelecektir.

6. Şişe açacağı

Ev sahibinin hem parti günü hem de sonrasında işini kolaylaştıracak bir hediye daha; yeni nesil şık bir şişe açacağı.

İlgili Yazılar