Ev Keyifçilerine Alınabilecek En Güzel 5 Yılbaşı Hediyesi

Ev Keyifçilerine Alınabilecek En Güzel 5 Yılbaşı Hediyesi

1044

Ev keyifçilerini çok iyi anlıyor ve onlara en güzel yılbaşı hediyesini seçiyoruz!

Evde vakit geçirmek, hele ki dışarıda buz gibi bir hava varken, en büyük keyiflerden biri. Özellikle evde vakit geçirmeyi seven keyifçiler, belli başlı şeylerle konfor alanlarını döşeyip, keyiflerine keyif katacak şeylerle dolduruyorlar hayatlarını. Yılbaşı hediyesi düşünürken eğer bir ev keyifçisi varsa listenizde, ona uygun pek çok hediye seçeceği mevcut.

1. Ayakları keyfe uzatın: puflar


Evde keyif yaparken, kitap okurken, televizyon izlerken, şekerleme yaparken, dinlenirken, mutlaka bir ayak uzatma pufu olmalı. Ev keyifçilerine alınabilecek en iyi hediyelerden biri için renk ve desen seçimi size kalmış. Puflar arasından çoklu ya da tek parçalı, sehpa olarak da kullanılabilen bir model seçebilirsiniz. Hatta içi depo olarak kullanılabilen bir model çok daha makbule geçebilir.

2. Sıcacık bir battaniye


Ev keyfinin başrol oyuncularından biri de bizi sımsıcak sarmalayacak bir battaniye. Yün ya da polar, pamuklu, ekoseli, düz farketmez eğer o varsa sıcacık bir keyif garanti. Hediye alacağınız kişinin zevkine göre bir renk ve desen seçebilirsiniz. Koltuk şalı olarak da kullanılabilecek bir model, hediyeyi alacağınız kişinin dekorasyonu da göz önünde bulundurularak değerlendirilebilir.

3. Film ve müzik keyfi için


Evde yapılacak keyif dolu film izleme seansları ve müzik saatleri için ses sistemi alabilirsiniz hediye olarak. Keyfini birlikte sürmek de size kalmış. Radyolu ya da radyosuz, amfili, çoklu kolonlara sahip, kolay taşınabilir ve az yer kaplayan modeller hediye açısından çok daha makul ve çekici.

Bunu da okuyun: Evinizi Yılbaşına Hazırlamak İçin Pratik ve Uygun Fiyatlı Seçenekler

Yılbaşına hazırlanmak için en pratik ve uygun fiyatlı yöntemlere göz atmaya ne dersiniz? İşte sizin için GittiGidiyor’dan seçtiklerimiz…

4. Sıcak içecek keyfi


Sıcak çikolata, Türk Kahvesi ya da filtre kahve, sıcak bir kahve olmadan ev keyfi tam değil. Bu kahvelerin hazırlanabileceği alet ve makineler çok şık birer yılbaşı hediyesi olur.

5. Evde masaj keyfi


Yoğun geçen günün akşamında ya da bitmek bilmeyen bir haftanın hafta sonunda, evde keyif yaparken omuz ve sırtımızdaki, başımızdaki gerginliği alacak bir masaj yastığı ev keyfinin en işlevsel parçalarıdan biri olacaktır.

6. Çay severleri de unutmayalım


Hemen herkes kahve sevse de, çayın bizim kültürümüzde yeri apayrı. Mevsim gözetmeksizin her yerde her an severek tüketilebilen çay için en önemli kısım ise demleme. Hepimizin aşina olduğu iki katlı demlik, ateşe dayanıklı cam demlik ya da döküm demlik modelleri arasından, çay sever arkadaşınızı mutlu edecek bir seçenek bulmanız olası.