Erkeklere Alınabilecek 5 Sevgililer Günü Hediyesi

Erkeklere Alınabilecek 5 Sevgililer Günü Hediyesi

1882

Bu harika hediyeleri almak için yurt dışına gitmenize gerek yok! Her erkeği mutlu etme garantisine sahip 14 şubat hediyelerini GittiGidiyor’dan seçtik.

Sevdiğiniz erkeği mutlu edecek hediyeleri seçme zamanı. Yılın o zamanı geldi çattı; Sevgililer Günü için özel planlar hazırlanıyor ve hediyeler seçiliyor. Erkekler için ideal, onları çok mutlu edecek, geliştirecek, formda tutacak, işlerini kolaylaştıracak, stillerine katkıda ulunacak pek çok hediye önerimiz var. Aralarından sizin için en önemlisi sevdiğiniz erkek için uygun olanı seçmek size kalmış. İşte karşınızda yurt dışı ürünlerimizden seçtiğimiz, erkeklere alınabilecek 5 sevgililer günü hediyesi!

1. Akıllı saat


Herkes için sağlık, ilk öncelik, bir erkek için kondisyon ve formda tutmak da yaşam kalitesini yükselten önemli bir özellik. Erkeklerin çoğu zaten kol saati kullanmayı seviyor ve taşımaya da alışkın. Buna ek olarak da sağlığını takip edecek, adımlarını sayacak, nabzını ölçecek akıllı saat daha da iyi olacaktır. Renk ve form seçenekleriniz sayısız.

2. Sırt çantası


İşe giderken ya da gezerken kullanabileceği çok amaçlı bir sırt çantası eminiz hemen her erkeği mutlu eder. Bilgisayarını, tablet ve telefonunu, belki de iş sonrası yapacağı spor için gerekli ekipmanları taşıyacak çok çeşitli çantalar mevcut. Telefon şarj etme özelliği olan, su geçirmez bir seçenek tam isabet olacaktır.

3. Kulaklık


Müzik dinlemeyi, özellikle de hareket halinde, kulaklık kullanarak müzik dinlemeyi seven bir sevgiliye alınabilecek en güzel hediyelerden biri de; kulaklık. Kablo ya da kablosuz, spora özel, kulak içi ya da kafa üstü takılabilen pek çok farklı model arasından seçim yapabilirsiniz.

4. Traş seti


Bakımına önem veren erkekleri mutlu edecek pek çok hediye seçeceği mevcut. Sakal ve bıyık, bir erkeğin en dikkat çeken, en özen gösterilmesi gereken özelliklerinden biri. Şık bir traş makinesi, özellikle de seyahat tipi, şarj edilebilir bir traş makinesi her zaman en güzel hediyelerden biridir. Sakal ve bıyık şekillendirme özelliği olan bir model de tercih edebilirsiniz. Seyahatte taşınabilecek boyutlarda olmasına ve taşıma çantası olmasına dikkat edin.

5. Dokunmatik ekran eldiven


Soğuk günler için harika bir hediye seçeceği daha; dokunmatik ekran eldiven modelleri. Bu eldivenlerle telefon ya da tablet kullanırken parmaklarınızdan faydalanmak için soğukla mücadele etmek zorunda kalmazsınız. Erkek arkadaşınızın elleri üşümesin. Hem outdoor sporlar, yürüyüşler hem de günlük kullanım için uygun bu eldivenler.