GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 7 Blender

GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 7 Blender

3919

İyi bir blender edinin ve sağlıklı yaşam için ihtiyacınız olan pek çok temel fonksiyona sahip olun.

Bir blender size tahmin edemeyeceğiniz kadar geniş ve çeşitli bir beslenme düzeninin kapılarını aralayabilir. İçecekleri karıştırmak, besinleri öğütüp parçalamak, likit ya da sos haline getirmek, buzlu içecekler hazırlamak için mutlaka iyi bir blender edinmelisiniz. Özellikleri ve kullanım kolaylıklarıyla GittiGidiyor’da bulabileceğiniz en iyi blender modelleri.

1. Hamilton Beach profesyonel Blender


Bir blender için en kapsamlı özellikler ve uygulamalar ancak endüstriyel tip bir alette mevcuttur. Bir barmen gibi soğuk içecekler hazırlamak, meyve ve sebzeleri profesyonelce karıştırmak için yüksek hızda ve keskin bıçaklarıyla hatasız çalışan bir blender edinebilirsiniz. Sık kullanım için idealdir.

2. Fakir Powermix Smoothie Blender


Evde bir aşçı ya da barmen varmış gibi, en zor reçetelerde en büyük yardımcınız bu blender olabilir. Özellikle smoothie ve çorba konusunda iddialı, bıçakları keskin ve parçalama kapasitesi yüksek bir blender. Üstelik yüksek devir hızı ile çorba ve soslarınızı ısıtarak hazırlamanıza olanak sağlıyor. Sekiz farklı hız programı ile dilediğiniz incelikte ayar yapabilirsiniz.

3. Bosch smoothie Blender

Cam haznesi sayesinde bulaşık makinasında yıkanabilir, kalın çeperli ThermoSafe cam özelliğiyle hem sıcak hem de soğuk içecekler için güvenli bir blender modeli Bosch smoothie blender. Smoothie filtresi ve pratik bir doğrama bıçağı var. En önemli özelliği ise muadillerine göre yenilikçi gürültü azaltma sistemi sayesinde oldukça sessiz çalışıyor.

4. Arnica Vega Blender


Arnica Vega blender lezzetli soğuk içecekler için ideal bir blender. Her mutfağa uygun ergonomik bir yapısı var. Işıklı kontrol paneli öne çıkan özelliklerinden. 500 W gücü ile ekonomik ve kuvvetli. 1500 ml haznesi ile aynı anda çok miktarda malzemeyi karıştırabiliyor. Kalabalık aileler ve sık misafir ağırlayanlar için ideal. Buz kırma özelliği mevcut ve haznesi de cam.

5. Kenwood 3 in 1 Blender


Kenwood 3 in 1 blender plastik gövdesi ve derli toplu yapısı ile kolayca taşınabilen her mutfağa uygun bir model. Kısa zamanlı, güçlü ve hızlı bir parçalama sağlayan ve tüm kontrolü kullanıcıya veren pulse özelliğini de barındıran blender, ayrıca tutma saplı bir seyahat kabı ve ayrıca baharatlar, otlar, fındıklar ve kahve çekirdekleri için ayrı bir öğütücü kaba sahip.

6. Arzum Shake`N Take Kişisel Blender


Tek tuşla çalışabilen küçük ve etkili Arzum blender, hazırladığını karışımları anında kendi özel kapağıyla kapatıp yanınıza götürme imkânını veriyor size. Kaydırmaz silikon halka sayesinde gövdesinden tutup çıkarırken elinizden kaydırma tehlikesi yaşamıyor, aynı zamanda taşırken de aynı güven detayına sahip oluyorsunuz. Paslanmaz çelik bıçakları sayesinde buz kırma özelliğine de sahip. Damlamayı önleyen bir iç kapağı olduğunu da ekleyelim.

7. Tefal OnTheGO Blender


Tefal OnTheGO Blender oldukça pratik bir kullanıma sahip. Metal gövdesi ve 0.6 litre kapasiteli sürahisi ile kullanmadığınızda kolayca dolaba kaldırabileceğiniz, çok yer kaplamayan hafif bir mutfak aleti. Sürahi bölümüne malzemeleri doldurup gövdeye yerleştirmeniz ve bastırmanız yeterli. Böylece içindeki karışım, buz da dahil olmak üzere sağlık dolu bir karışım olarak hazırlanıyor. İçeceğiniz hazır olur olmaz dilediğiniz yere götürebilirsiniz.