Dünya Kediler Günü’ne Özel: En İyi 8 Kedili Hediye

Dünya Kediler Günü’ne Özel: En İyi 8 Kedili Hediye

17 Şubat Dünya kediler günü için en sevilen kedili ürünleri GittiGidiyor’dan seçtik!

Kedi severler buraya! Sadece evinizde size dostluk eden kediniz ya da kedileriniz, sokakta gülümseyerek baktıklarınız, sevdikleriniz, sosyal medyada izlemeye doyamadığınız kediler, bu sefer yanınızda bulundurmaya, bakmaya doyamayacağınız ürünlere dönüştü. Kedili ürünler hem eğlenceli, hem şık hem de fonksiyonel olabilir. Gününüze, hayatınıza neşe katmak için sizi bekleyen ürünleri hemen inceleme zamanı.

1. Telefon kılıfı


Telefon kılıfı, hayatımızda çok büyük yer tutan, yanımızdan hemen hemen hiç ayırmadığımız telefonlarımızı korurken, bir yandan da kedi resimleriyle içimizi ısıtıyor. Üzerinde kedi illüstrasyon, fotoğraf ya da formunu taşıyan telefon kılıf seçeneklerine bir göz gezdirin.

2. Kedili defter


Sırada, pek çoğumuzun yanından ayırmadığı, işte ya da okulda kullandığı defterlerde. Notlarınızı alırken, alışveriş listesi yaparken, günlük tutarken, tüylü dostlarımızın sıcacık varlığı bize destek olacak. En güzel kedili defterler için bir araştırma yaptık ve sizin için seçtik.

3. Kedili cüzdan


Para harcarken içimiz biraz burkuluyor mutlaka. Bunu biraz daha eğlenceli hale getirmenin, paramızı taşırken kendimizi biraz daha iyi hissetmenin bir yolu var mı? Belki de kedili bir cüzdan içimizi bir nebze olsun rahatlatır.

4. Kedi biblosu


İşte ya da evde kedili bir biblo, ortamın enerjisine pozitif etkiler katacaktır, orası kesin. Uğur bile getirdiği söylenebilir. Eğer bir kedi severseniz, neden olmasın?

5. Bebekler ve kediler


Bebekler ve kediler birbirlerine çok yakışmıyorlar mı? İkisi de bakmaya ve zaman geçirmeye doyulamayacak kadar tatlı. Peki ya ikisi bir araya gelirse? İşte o zaman kalplerin ısınmaması mümkün değil. Bebek kıyafetlerinde kullanılan kedi figürleri karşı konulacak gibi değil. Kedili bebek kıyafetleri seçimlerimiz burada.

6. Kedili bardak


Evet bu bir klasik. Sabah güzel bir çay ya da kahve içerken, misafirimiz geldiğinde iki lafın belini kırarken sıcak içeceklerimizi yudumlarken, ofiste çalışırken bir kahve molası verdiğimizde, kedili bardaklar hemen her keyifli duruma eşlik etmek için hazır.

7. Kedili yetişkinler


Sadece bebekler ve çocuklar için değil, yetişkinler için de kedili giysi seçenekleri var. İster evde, ister gece uyurken, isterseniz dışarda giyin, tatlı bakışlarla karşılaşacağınız kesin.

8. Kedili hediye: Yastıklar


Kedilerin evdeki dekorasyona figür desteği tartışılmaz. Kedili yastıklar tartışmasız bunun en iyi örneklerinden. Evde tatlı bir kedi desteğine kim hayır diyebilir ki?