Bir Çiftin Sahip Olması Gereken 6 Ev Eşyası

Bir Çiftin Sahip Olması Gereken 6 Ev Eşyası

Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala en romantik çiftler için seçtiğimiz ev hediyelerine göz atmaya ne dersiniz?

Bir çift olarak ortak zevkleri başarıyla harmanlanmak, ev dekorasyonunda iki tarafı da rahat ve mutlu hissetirecek çözümleri ekonomik bir biçimde uygulamak pek de kolay iş değil. Hem ayrı ayrı hem de birlikte kaliteli zaman geçirmek adına seçimlerinizi yaparken hazırladığımız bir çiftin sahip olması gereken ev eşyaları listesinden yardım alabilirsiniz.

1. Keyif koltukları

Biri yer biri bakar kıyamet bundan kopar derler. Elbette ikili ve üçlü kanepede birlikte keyif yaptığınız zamanlar da olacak ama bir yandan da ayrı ayrı ayaklarımızı uzatıp tv izlediğiniz, bir şeyler okuyabildiğiniz zamanlar da olmalı. Bu sebeple, yeriniz de müsaitse salonda iki ayrı uzanma koltuğunuz olsa ne güzel olur! Biri uzanırken diğeri eksik kalmaz böylece. Ya da bir diğer çözüm; bir L koltuk bir de uzanma koltuğu almak.

2. Ayrı puflar

Diyelim ki yeriniz ya da bütçeniz müsait değil, öyleyse ayak uzatmak için mutlaka iki ayrı puf edinin ki bunları kanepeye dayayarak da kullanabilir ve birer uzanma koltuğu elde edebilirsiniz. Ya da belki bir berjer önünde de değerlendirebilirsiniz.

3. Yedek televizyon

Birlikte televizyon izlemek ayrı bir keyif. Çok merak ettiğiniz bir film, sürekli takip ettiğiniz bir dizi ya da tv programını uzanı keyif yaparak birlikte izleyebilirsiniz. Peki ya aynı anda farklı şeyler izlemek istediğinizde ne yapacaksınız? Bu fikir ayrılıklarının soruna dönüşmemesi için çözüm basit; yedek bir televizyon. Yatak odası, mutfak ya da küçük odada belki de daha ufak boyutlara bir yedek tv bulundurmanız ilişkinize artı puan katacaktır orası kesin.

4. Battaniye

Kanepe keyfinin olmazsa olması nedir? Bir adet çift kişilik battaniye ile birlikte geçirilecek zamanları tam bir keyfe dönüştürün. Yanına sıcacık birer kahve güzel gitmez mi?

5. İkili kahve makinesi

İşte o kahve keyfinin başlangıç noktası da ikili bir kahve makinesi. Sıcacık kahve çeşitlerini aynı anda iki kişilik hazırlayabilmek için sizin için seçtiğimiz makineler arasından tercih yapabilirsiniz.

6. İkili kupa takım

Kahve keyfini biraz daha çeşitlendirelim. Birbirine göndermeler yapan ya da eşleşen ikili kupalarla kahvenizi yudumlarken belki bizi hatırlarsınız.