Banyo Dekorasyonu İçin 100 TL Altı 10 Ürün

Banyo Dekorasyonu İçin 100 TL Altı 10 Ürün

2078

Banyo dekorasyonu için 100 TL altı ürünlerle yenilenme zamanı!

Ev için etüm bölümler ayrı öneme sahip. Fakat banyo, tıpkı mutfak gibi daha kişisel, daha keyfe yönelik ve daha özel. Banyo içinde geçirdiğiniz zaman, görece çok değerli ve pek çok anlamda daha fonksiyonel. Sabah uyandığınız ziyaret ettiğiniz ilk alan ve hatta uyumadan da önce. Kendinizi yenilemek için, güne başlamak ve bitirmek için, kişisel bakımınızı hakkını vererek tamamlamak adına en doğru yer banyo. Peki banyoda ne kadar sıklıkta değişiklik yapılabilir? Ya da nasıl kolayca yenilenebilir? Ekonomik ve pratik bir şekilde banyonuza neler katabilirsiniz? Banyo dekorasyonu için 100 TL altında ürünler için sıralamamızı başlatalım.

1. Banyo takımı


Banyo içinde oldukça farklı pek çok fonksiyon vardır. Duş almak, banyo yapmak, hijyen ve bakım rutinlerini tamamlamak için birbirinden farklı pek çok aksesuara ihtiyaç vardır. Üç, dört ya da beş parçalı banyo takımları bu anlamda işinizi kolaylaştıracak, biraz değişiklik yapmak istediğinizde size farlı opsiyonlar sunacak seçimlerden bir tanesi.

2. Havluluk, askılık, kağıtlık


Banyodaki asıl başrollerden bahsetmek gerek bu noktada. En çok kullandığınız şeyleri düşünün. Havlu, tuvalet kağıdı ve kağıt havlu, öyle değil mi? BU ekipmanları banyoda şık bir şekilde ağırlamak için genelde bir takım kullanmak en doğrusu. Renkleri ve formları bir ağız birliği yaptığında, banyo çok daha farklı bir anlam kazanır.

3. Çamaşır sepeti


Banyonun vazgeçilmezlerinden biri de; çamaşır sepeti. Kirli çamaşırlarınızı muhafaza ederken şık duracak ve banyonun bütünlüğünü bozmayacak bir sepet tercih edin. Hasır, plastik, kumaş, pek çok farklı seçenek mevcut.

4. Sabunluk


Kalıp ya da likit, ne tür sabun kullanıyorsanız, ya da belki de ikisini birden kullanıyorsanız, birbirine ve ayna takımı ile uyumlu sabunluk ile görünümü tamamlayın.

5. Süngerlik


Banyo keyfini güzelleştirecek sünger, kese, sabun muhafaza için bir süngerlik ihtiyacınız muhakkak. Köşeye ya da düz duvara hangi seçenek sizin için uygunsa, pirinç ya da alüminyum seçenekleri değerlendirin.

6. Çöp kovası


Çöp kovası deyip geçmeyin. Hem fonksiyon, hem ebat hem de estetik anlamda banyoda oldukça önemli bir role sahip. Banyolarda genellikle ufak boyutlu olanları tercih edilir. Pedallı olması da bir avantajdır.

7. Diş fırçalık


Hep göz önünde olan aksesuarlardan biri de; diş fırçalık. Fırçalık seçerken çok düşünmenize gerek yok. Sabit paraların renklerine ve takımlarınızın formlarına uygun bir seçenek yeterli olacaktır.

8. Pamukluk


Özellikle kadınların ihtiyaç duyduğu bir aksesuar; pamukluk. Elbette bakımına düşkün erkekler için de kullanımı yaygın. Ayna önünde ya da bir konsol üzerinde muhafaza edilebilir ve sık kullanılır bir aksesuar.

9. Ayna seti


Yeni bir eve geçerken ya da tadilat yaptıktan sonra, veyahut artık değişiklik zamanı geldiğini düşünüyorsanız, aynanızı set olarak yenileyebilirsiniz. Gözünüz korkmasın, oldukça ekonomik seçenekler var. Ayna seti seçimlerinizi yapın.

10. Dekoratif sepetler


İsterseniz için temiz havlularınızı dizin, isterseniz makyaj ya da bakım malzemelerinizi yerleştirin, dilerseniz tuvalet kağıdı, hava kağıt gibi stoklarınızı istifleyin. Sepetler arasından dilediğinizi seçin.