Babalar Günü’ne Özel En İyi 9 Ev Hediyesi

Babalar Günü’ne Özel En İyi 9 Ev Hediyesi

543

Babalar günü için en güzel ev hediyeleri burada. Listemize göz atmadan harekete geçmeyin.

Yılın o zamanı geldi çattı, kıymetli babalarımıza sevgimizi her zaman olduğundan biraz daha fazla gösterme zamanı. Babalar günü için yapacağınız sürpriz, organizasyon, yazacağınız küçük bir not, onu hatırladığınızı gösteren bir hediye mutlaka onu mutlu edecektir. Fakat her şeyden önemlisi hatırlamış olmanız ve sevginizi ileten varlığınız. Bu Babalar Günü’nde, babalar için ev hediyesi önerilerimizi muhakkak listenize ekleyin.

1. Her sabah sevgi veren sıcak içecek

Her sabah işe gitmeden içtiği çay ya da kahve ile sizi hatırlasın. Nasıl mı? Üzerinde ona olan sevginizi yazı ya da grafik bir dil aracılığı ile anlatan bir fincan ya da kupa ile. Babanızın güne sıcacık bir içecek ve sevgi ile başlaması için farklı pek çok seçenek var.

2. Oyun zamanı

Tavla, satranç, dama gibi oyunlar ilk baba ile oynanır, onlardan öğrenilir. Birlikte de oynayacağınız nice oyunlar için ona özel bir tavla ya da satranç takımı alın. İsme özel olması da ayrıca güzel bir detay olacaktır.

3. Şık ve titiz babalara

Aksesuarlarına özen gösteren, titiz ve şık babalar için özel aksesuar kutusu seçin. Böylece sahip oldukları aksesuarlar hem düzenli duracak hem de kolay ulaşılabilir olacak.

4. Düzen için

Yine şık ve titiz babanız için, eğer ihtiyacı varsa, kravat kullanan bir babaya verilebilecek en güzel ev hediyelerinden biri de bu; kravat askısı.

5. Gökyüzünün bilinmezlerini araştırın

Bilime, gökyüzüne ve uzaya meraklı, araştırmayı seven babanıza harika bir hediye önerisi daha; teleskop. Evinizin şekli ve büyüklüğüne göre, ihtiyacınız olan özellikleri seçerek bir adet teleskop edinin. Bu ayrıca birlikte yapacağınız bir aktivite haline de gelebilir.

Bunu da okuyun: İyi Barbekünün Sırları
Ateş insanın en eski ve hala en yakın dostlarından biri. Bizi diğer canlılardan ayıran ateş yakma yeteneği ile hem ısınıyor, hem de yemeklerimizi pişirebiliyoruz. Türk insanının ateş ile olan ilişkisi ise bambaşka bir hikâye. Bizler mangal ve barbeküyü bir seremoniye dönüştürüp keyifli hale getirmeyi çok iyi biliriz. Nesilden nesile aktarılacak barbekü sırları için yazımızı inceleyin.

6. Profesyonel karışımlar

Eğer meraklıysa, şık ve profesyonel bir kokteyl seti babanız için harika bir hediye olacaktır. Seçeceğiniz güzel bir set yanına içecek tarifleri içeren bir kitap da ekleyebilirsiniz.

7. Kişiye özel ödüller

Hem esprili hem de sevgi dolu bir hatıra olsun derseniz, babanıza bir Oscar heykelciği, plaket ya da şampiyonluk kupası hediye edebilirsiniz. Onun adının ve sevdiği takımın özel olarak işlenebileceğini unutmayın.

8. Evde tamirat zamanı

Tamirata ve tadilata meraklı bir baba için kapsamlı bir alet çantası en güzel fikirlerden biri. Herkesi kıskandıracak, içinde bol çeşit takım bulunan bir alet çantası alın ve becerebilirseniz ona çıraklık yapmayı unutmayın.

9. Keyif hediyesi

Günün yorgunluğu atıp, ayaklarını uzatıp televizyon izlemek isteyen babanıza bir puf hediye edebilirsiniz. Sadece onun ayaklarını uzatıp uzanacağı puf için onun en sevdiği renkte tercih yapın.

İLGİLİ ÜRÜNLER