2020’de Evinizde Olmasını İsteyeceğiniz 5 Şey

2020’de Evinizde Olmasını İsteyeceğiniz 5 Şey

2020’de Evinizde Olmasını İsteyeceğiniz 5 Şey

Yeni yılda evimizde neleri görmek isteriz? İşte yılın en popüler dekoratif ürünleri!

Yeni sene, yeni kararlar ve başlangıçlar… Bir yılın başlangıcını hayatımızda, kendimizde değişiklikler yapmak için kullanmak hepimizin alışkanlığı. Beyaz bir sayfa açmak, kurtulmak istediklerimizden kurtulmak, yenilerine yer açmak için harika bir zaman. Yaşam alanlarımızda 2020 yılında en çok neleri görmek isteceğimizi düşündünüz mü? Biz sizin yerinizde düşünüp trendler doğrultusunda bir liste hazırladık bile. Karşınızda 2020’de evinizde olmasını isteyeceğiniz 5 şey. 

Armut koltuklar

Şimdi geriye dönüp düşününce; aslında sevenleri için o hiç demode olmadı. Armut koltuk, bahsettiğimiz ilk parça. Fakat bu sene ev dekorasyon trendlerinin ilk sırasına yerleşerek büyük bir geri dönüş yaptı. Rahatlığı, pek çok stile kolayca uyumu ve hem ev içinde hem de bahçe, balkon, teraslarda da kullanılabilir oluşu müthiş bir avantaj. Bu sezon değişime başlarken rengârenk armut koltuk seçeneklerinden bir tanesini seçerek ilk adımınızı atın.

Hazeran

70’li yılların trendleri dalga dalga hayatımıza girmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezon ağır kadifeler, görkemli ve renkli kanepeler geçmişten günümüze ışınlanırken, bu sezon de 70’lerden hazeran ve rattan zaman yolculuğu yaparak hayatımıza giriyor. Hazeranlı ve rattan mobilya denince hepimizin aklına genellikle sandalye modelleri geliyor biliyoruz fakat artık tasarımlar sadece onunla sınırlı kalmıyor. Dolap, yatak, kanepe gibi pek çok farklı kategori mobilya da hazeran ve rattan ile çalışılmış olarak karşımıza çıkıyor. İnce bir işçilik ve emeğin şıklığını taşıyan bu parçaları 2020’de evimizde daha fazla görmek isteyeceğimiz kesin.

Gösterişli aydınlatma

Yemek masası üzerinde, salonda oturma bölümünde ya da yatak odasında, tek başına tasarım parçası olmayı başaran bir avize seçin. Gösterişli ve iddialı olması için mutlaka büyük olması gerekmiyor. Seçeceğiniz bölümün hacmini hesaplayarak bir aydınlatma seçmeye özen gösterin.

Şömine ve soba

Bir zamanlar öncelikle ihtiyaç için hemen her evin demirbaşları olan şömine ve sobalar, doğalgaz sistemiyle ısınmaya geçen evlerde artık estetik ve keyfin önceliğinde. Birbirinden şık döküm sobalar ya da yakıtlı, klasik ve elektrikli şömineler arasından seçin yaparken epey zorlanacaksınız. Neticede yine kazanan siz ve kışın geçireceğiniz keyifli günler olacak.

Renkli perdeler

Kış günlerinin gri havasına eşlik edecek renklere kapınızı açar mısınız? Perdelerinizde bir yenilik yapmak için hazırsanız, renkli seçimlerle 2020 sezon trendlerine de katılmış olacaksınız.