Türkiye’de Satılacak Xiaomi Mi A3 Özellikleri Ortaya Çıktı

Türkiye’de Satılacak Xiaomi Mi A3 Özellikleri Ortaya Çıktı

345
Xiaomi Mi A3main

Tanıtımı merakla beklenen akıllı telefon Xiaomi Mi A3 modelinin özellikleri ve kutu içeriği ortaya çıktı. Xiaomi Mi CC9e modelinin global versiyonu olacak Mi A3, iddialı özellikleriyle orta segmentte dikkat çekecek.

Xiaomi‘nin yeni modeli Mi A3 akıllı telefon, kutu tasarımı, kutu içeriği ve özellikleriyle ortaya çıktı. Teknoloji tutkunları için iyi bir seçenek olabilecek telefon, ufak farklılıklar ile Xiaomi Mi CC9e modelinden ayrılıyor. Mavi, siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olacak telefon, görüntülerden anlaşıldığı üzere üçlü kamera kurulumuyla gelecek.

Xiaomi Mi A3 kutu içeriği

Mi A3, kutusundan 18W şarj adaptörü ve kablosu ile çıkıyor. Kutunun yan tarafında kulaklık olduğu tahmin ediliyor.

Xiaomi Mi A3 özellikleri

Yeni telefon, ön kamerayı içine alan ön kamerayı içine alan damla çentiğe sahip. Parmak izi sensörünün optik olarak ekrana entegre edildiği telefon, 3,5 mm kulaklık girişini koruyor. 6,08 inç büyüklüğünde AMOLED ekrana sahip olan Mi A3, gücünü Snapdragon 665 işlemciden alacak.

Telefonun üçlü kamera kurulumunun ana kamerası 48 megapiksel, ön kamerası ise 32 megapiksel çözünürlük sunuyor. 18W şarj desteğine ve 4,030 mAh kapasiteli bataryaya sahip olan model, Android One programına dahil.

Xiaomi Mi A3 fiyatı

Android One ile stok Android deneyimi sunacak yeni akıllı telefon, sağlam kaynaklardan gelen bilgilere göre 199 dolar seviyesinde başlangıç fiyatına sahip olacak. Mi A2’yi Türkiye’de 2.599 TL‘den satışa sunan Xiaomi’nin yeni akıllı telefon modelinde 3.000 – 3.200 TL bandında çıkış yapabileceği tahmin ediliyor.