Vestel’den Ayarını Kendi Yapan Ütü: Kehribar

Vestel’den Ayarını Kendi Yapan Ütü: Kehribar

780
main

Küçük ev eşyalarında teknolojik inovasyonu yerli gücüyle birleştiren Vestel, hayatı kolaylaştıracak ürünlerine bir yenisini ekledi. İpekten ketene her kumaşı tek ayarda ütüleme kolaylığı sağlayan akıllı V-MOD özelliğiyle geliştirilen Vestel Kehribar 5100, tüketicinin beğenisine sunuldu.

Vestel, her kumaşı tek ayarda ütüleme kolaylığı sağlayan akıllı V-MOD özelliğiyle geliştirilen Kehribar 5100’ü tüketici ile buluşturuyor. Farklı kumaş türleri için doğru sıcaklık ve buhar ayarını otomatik olarak kendisi yapan Vestel Kehribar 5100, en inatçı kırışıkların üstesinden güvenle geliyor.

Her türlü kumaş tipini sıcaklık ve buhar ayarı gerektirmeden ütülemeyi sağlayan akıllı V-MOD özelliğine sahip Kehribar 5100 Buhar Jeneratörlü Ütü, 6 bar buhar basıncı ve dakikada 120 gr sürekli buhar çıkışı sayesinde kırışıklıkları kolayca açıyor. Kehribar 5100, nanoceramic taban sayesinde her çeşit kumaşın üzerinde kayarcasına hareket ediyor ve ütü yapmayı kolaylaştırıyor.

1 litre kapasiteli su haznesi ve çalışırken de su ekleyebilme özelliği sayesinde kesintisiz ütü yapabilme kolaylığı sunan Kehribar 5100, fişe takıldıktan 1 dakika sonra ütü yapmaya hazır hale geliyor. Kolay taşıma kilidiyle güvenli taşıma imkanı sunan Kehribar 5100 ütü yapmayı başka bir boyuta taşıyor.

 

Yazar Hakkında

Gazeteciliğe 1996'da, PC Magazine Türkiye’de muhabir olarak başlayan Erdal Kaplanseren; Yeni Yüzyıl, Milliyet, Vatan, Posta ve Hürriyet gazetelerinde teknoloji yazarlığı ve editörlüğü yaptı. PC Magazine, .net ve PCnet gibi dergilerde editörlük ve yayın yönetmenliği görevlerini yürüttü. Kariyerine Radyo Kozmos, NTV Radyo ve CNBC-e ile farklı mecralar ekledi. Hürriyet ve Doğan Burda gruplarında dijital yayıncılık konusunda görevler aldı, yöneticilik yaptı. 2014'te Doğan Grubu'ndan ayrılarak kendi içerik girişimi olan Layka'yı kurdu. Dijital yayıncılık hizmetlerinin yanı sıra Tekno TV adlı video blogu ile Teknolog.com adlı teknoloji haber blogunu hazırlıyor.

İlgili Yazılar