Samsung’un 3 Kameralı Modeli Galaxy A7’nin Özellikleri Belli Oldu!

Samsung’un 3 Kameralı Modeli Galaxy A7’nin Özellikleri Belli Oldu!

5510
main

Son sızan bilgilere göre, Samsung’un üç kameralı ilk modeli Galaxy S10 olmayabilir! Aldığımız bilgilere göre, Samsung’un 2018 model Galaxy A7 telefonunda üç kamera yer alacak. Yeni ürünün özellikleri ve son bilgiler blog yazımızda!

Öyle görünüyor ki, 2018’de esen çift kameralı telefon rüzgarı 2019’da yerini üç kameralılara bırakacak. Son olarak Huawei P20 Pro‘nun arka bölümünde üç kamera yer aldı. Peki gerçekten de iki kamerayı bile henüz tam olarak içselleştirememişken, üç kamera çok gerekli mi ve ne sağlıyor?

Genel görüşe göre, üç kamera sayesinde daha kaliteli ve yüksek çözünürlüklü çekimler gerçekleştirmek mümkün oluyor. Pazarda trendleri belirleyen markalardan biri olan Samsung’un henüz bir üç kameralı modeli bulunmuyor ve beklentiler, S10 modelinde üç kamera bulunacağı yönündeydi. Fakat son sızan bilgiler öyle gösteriyor ki, daha erken ve orta segment bir modelde üç kamera karşımıza çıkacak!

Lansman 11 Ekim’de düzenlenecek

Bu ayın başlarında Samsung Mobile başkanı DJ Koh, Samsung’un orta seviye telefonlarına daha üstün özellikler ve yeni teknoloji getireceğini düşündüğünü söylemişti. Aradan kısa bir süre geçtikten sonra, ortaya atılan yeni bir bilgi, şirketin stratejisinin bu yönde gelişeceğine dair somut adımlar olduğunu gösterdi.

Samsung, her yıl aynı adla yeniden üretilerek pazara sunulan Galaxy A7 ile tam olarak bunu yapıyor olabilir. Şirketin geçtiğimiz yıl çıkardığı A7 modeli, bu çabanın bir ön hazırlığı olarak düşünülebilir. Performans ve tasarım olarak orta segmentin üst kısmında yer alan bu telefonun, üç kamera ile farklılaşması ve rekabet avantajı elde etmesi olası.

Arka bölümü cam kaplamalı

11 Ekim 2018’de düzenlenmesi planlanan Samsung etkinliğinde, kuvvetle muhtemel yeni Galaxy A7 tanıtılacak. Sızan görsellere bakacak olursak, telefon tasarım anlamında iddiasını artırıyor.  Sony modellerindeki gibi, parmak izi okuyucu telefonun yan bölümüne alınmış durumda. Kasanın yan bölümleri metal, ön ve arka kısmı ise dayanıklı camdan üretilmiş. Bu modelle ilgili yeni bilgiler ulaştıkça GittiGidiyor Blog’dan paylaşacağız.